Toplam 5 Pırlanta baget bileklik var.
40 İndirim
0,21 Karat Pırlanta Baget Bileklik
3.733 TL6.221 TL
467 TL X 8 taksit
45 İndirim
0,40 Karat Baget Pırlanta Bilezik
6.796 TL12.357 TL
850 TL X 8 taksit
45 İndirim
0,33 Karat Baget Pırlanta Bilezik
7.195 TL13.081 TL
899 TL X 8 taksit
40 İndirim
0,41 Karat Pırlanta Baget Bileklik
7.544 TL12.573 TL
943 TL X 8 taksit
45 İndirim
0,30 Karat Baget Pırlanta Bilezik
9.905 TL18.008 TL
1238 TL X 8 taksit

Pırlanta Baget Bileklik

Gelişen dünyanın aydınlatıcı çizgisine ışık tutan ve modern tarzın ihtiyaçlarını en zarif tasarımlarla karşılamayı hedefleyen Jival, baget bileklik modelleri ile kadınların ruhunu okşuyor. Pırlantanın emsalsiz ve bitmek bilmeyen pozitif enerjisini, kendine özgü tasarımlar ile süsleyen Jival, en anlamlı günlerinize ve kombinlerinize uyum sağlayacak pırlanta baget bileklik modelleri ile, hayatın en zevkli anlarını unutulmaz kılmak için sabırsızlanıyor!

 

Işıltısı İle Kendine Hayran Kalacağınız Muhteşem Tasarımlar

Pırlantanın sonsuzluk timsali, göz alıcı parlaklığı kadınların zarif bileklerinde anlam buluyor. Her türlü karat ağırlığında üretilen bileklik modelleri, bu işin maharetli ustalarının elinde son şeklini alıyor ve mükemmel bir görünüm kazanıyor. Zarif bilekliklerin üzerine kondurulmuş tatlı bir buse havasındaki pırlantanın parlaklığı gözünüzü ondan almanıza engel oluyor. Aşkın ve tutkunun nasıl ifade edilebildiği, pırlanta bilekliklerle gün yüzüne çıkıyor. Klasik tarzdan hoşlanan kadınlara sade tasarımlar sunan Jival, iddialı tasarımlardan hoşlananlar için de ince kıvrımlar ile büyüleyici hale getirilmiş muhteşem tasarımları sunuyor. 

Pırlanta baget bileklik koleksiyonundaki eşsiz tasarımlar ile Jival, kadınların aksesuarlarını en anlamlı şekilde tamamlayan ışıltı simgeleridir. Kendine güvenen tasarım ve eşsiz berraklıkları ile gece kıyafetlerinin en önemli tamamlayıcı aksesuarlarından olan bilezikler, özel gecelerinize damga vurmaya aday! Klasik tarz sevenlerin yanında sportif modellerden hoşlanan kadınlar da unutulmuyor. Jival’in pırlanta baget bileklik koleksiyonunda yalın fakat yalın olmasının yanında son derece iddialı tasarımlara da yer veriliyor.

 

Kadınların Tutkusu Olmaya Aday Büyüleyici Bileklikler

Farklı beğenilere göre sarı ve beyaz altından üretilen bileklikler, üzerindeki pırlantanın muhteşem ışıltısı ile derin bir anlam ifade ediyor. Sade ve şık tasarımların yanında, işlemeli ve özgün işçiliklerle bir şaheser görüntüsü veren bileklikler, şıklığın timsali olarak tamamlayıcı bir aksesuar olmaya hazır görünüyor. Sevgilinize ya da eşinize armağan ettiğiniz pırlanta baget bileklikler, ona olan aşkınızın sonsuza dek süreceğini fısıldamaya hazır! Geniş koleksiyon ağında yer alan kar tanesi, sonsuzluk, kalp simgesi tasarımları mükemmel bir Anneler Günü hediyesi olabilir. Nazar boncuklu ve uğur böcekli pırlanta bilezik modelleri ise doğum günlerinde ya da özel günlerde sevdiklerinizin yüzlerini güldürmeye aday! Kısacası tüm özel günlerde Jival'in sevdiklerinize sunacağı mutlaka bir sürprizi var! Tüm sevdikleriniz için aradığınız değerli hediye alternatiflerini Jival pırlanta baget bileklik koleksiyonunda bulabilirsiniz.  

Baget bileklik pırlanta modelleri geniş fiyat aralıkları ile her bütçeye hitap ediyor. Farklı berraklık, renk ve pırlanta karat oranlarında üretilen pırlantalara sahip olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Siz de muhteşem enerjisi ile tasarımlarına hayran kalacağınız pırlanta baget bileklik modelleri ile kendinizi özel hissedebilir, pırlantanın muhteşem büyüsü ile sevdiklerinizi büyüleyebilirsiniz. Jival pırlanta baget bilekliklerden birini hemen seçerek her daim hatırlanmak isteyeceğiniz anlarda; kendinizi adeta gökyüzüne bir yıldız bırakmış gibi hissedebilirsiniz.