Toplam 1 Pırlanta baget kolye var.
45 İndirim
0,65 Karat Pırlanta Kolye
10.002 TL18.186 TL
1250 TL X 8 taksit

Jival Pırlanta Baget Kolye

Değerli taşları kusursuz işçilikle harmanlayan Jival kadınların ince ruhunu kalite ve ışıltıyla buluşturuyor. Her detayı en ince ayrıntısıyla düşünen ve kullanıcısını stiliyle uyum sağlayacak parçalarla bir araya getiren Jival ruha dokunmayı çok iyi biliyor. En özel anların şahidi pırlantayı bedenin enerjisini yükselten eşsiz tasarımlara dönüştüren Jival’in pırlanta baget kolye koleksiyonu da görenlerin aklını başından alacak parçalara sahip.

Ruhun Işığını Bedene Taşıyan Kolyeler

Pırlantanın kendine has enerjisini kolye modellerine işleyen Jival, kullanıcısının içindeki ışığı dışarıya çıkarıyor. Kombinleri tamamlarken tüm dikkatleri üzerine toplayan pırlanta baget kolye çeşitleri beyaz altın iskeletin değişen karatlardaki elmaslarla buluşmasıyla elde ediliyor. İşine tutkun maharetli ellerin pırlantayı zevkle işlediği baget kolye tasarımlarının berraklığı göz kamaştırıyor. Dönemin trendlerinin modern çizgilerle yeniden yorumlandığı kolye çeşitleri akıp giden zaman meydan okumaya hazır. Bedeni değerli taşların ruhuyla buluştururken kullanıcısına kendini özel hissettirecek pırlanta baget kolye çeşitleri bir kadına alınabilecek en zarif hediyelerden. Siz de hem kendinizi hem de sevdiklerinizi duruşuyla hayranlık uyandıran kolye modelleriyle şımartabilirsiniz.  

Jival ile Baget Kesimin Özgün Duruşunu Kombinlere İşleyin

Baget kendine has duruşu ve modern hatlarıyla beğenileri toplayan bir pırlanta kesimi. Jival baget kolye çeşitleri de geometrik çizgileri 0,30 karata kadar değişen ışıltılı taşlarla buluşturarak kullanıcısını kendine çekiyor. Dikdörtgen, yuvarlak ve oval gibi farklı formlardaki baget kesim taşların sıralandığı pırlanta baget kolye koleksiyonu şıklığı boyunlara taşıyor. 14 ayar beyaz altın iskeleti ince ve zarif zincirle tamamlayan tasarımların ışıltılı taş yuvaları hoş bir görünüm oluşturuyor. Yoğunluğun tek bir merkezde toplandığı modellerde ise damla, dikdörtgen ve yuvarlak formlar ön planda. Odağına ışığı yıldızları kıskandıracak muazzam taşlar yerleştirilen pırlanta baget kolye çeşitlerinin etrafındaki ince taş dokunuşları tasarımların parıltısını tamamlıyor. Siz de günün her anında kullanıcısının enerjisini yükselten kolye modelleriyle hayranlık uyandırabilirsiniz. 

Stili Estetikle Buluşturan Kolye Modelleri

Jival pırlanta baget kolye koleksiyonu bedeni estetik parçalarla taçlandırmak isteyen kadınların vazgeçilmezleri arasında. Jival koleksiyonlarında sade ve yalın tarzını göz kamaştıran pırlanta ışığıyla süslemek isteyen kadınların beğenisini toplayan zarif modeller yer alıyor. Farklı karatlardaki taşları tek bir sırada buluşturan naif parçalar yalınlığı tercih edenlerin en sevdiği tasarımlardan. Benliğinin enerjisini ihtişamlı kolyelerle yansıtmak isteyen kadınlar ise odağındaki benzersiz taşlarla tüm dikkatleri üzerine toplayan parçaları tercih ediyorlar. Gündüz kombinlerini yükselten, gece kıyafetlerine ışık katan ve gelinliğin duru güzelliğini besleyen Jival pırlanta kolye serileri kullanıcısıyla buluşmayı bekliyor. 

Koleksiyonlarında 0,30 karata kadar değişen, farklı berraklık seviyelerindeki pırlantaları aşkla işleyen Jival, kolye tasarımları ile kadınların ruhunu okşamaya hazır. Siz de kombinlerinizi her şeyin en iyisini hak eden kullanıcısına kaliteden ödün vermeyen vizyonu doğrultusunda üretilen mücevherler sunan Jival pırlanta baget kolye çeşitleri ile taçlandırabilirsiniz.