1

En Şık Altın Firuze Kolye Modelleri ve Fiyatları

Firuze taşı güzelliğiyle göz kamaştıran birçok özelliğe sahip değerli bir taştır. Eski Türklerden bu yana kullanılan bu özel taşın diğer adı Türk taşıdır. Firuze taşının kullanan kişiye şans ve uğur getirildiğine inanılmaktadır. Gök mavisi renkte olan bu taş altın ile muhteşem bir uyum yakalamaktadır. Jival'de firuze taşı arayanlar için özel altın kolye modelleri yer almaktadır. Bu kolyeler hem firuze taşının muhteşem yapısı hem de altın kolye oluşu sayesinde boynunuzdan çıkarmak istemeyeceğiniz bir ürün halini alacaktır.

Sizin için özel olarak tasarlanan altın firuze kolye modelleri sayesinde siz de klasik ve modern görünüme aynı anda sahip olabilirsiniz. Modern çizgilerden oluşan firuze altın kolye modelleri stilinizi tamamlamanıza yardımcı olacaktır.

Sizin için özel olarak tasarlanan firuze taşlı altın kolye modellerini istediğiniz tarz ile kolay bir şekilde kombinleyebilirsiniz. 2022’in yeni trendi arasında yer alan minimal çizgiler ile modern olanı arayan kadınlar ve klasikten şaşmayan kadınlar için özel tasarımlar yapılmıştır. Usta ellerden çıkan kolye modelleri sayesinde siz de aradığınız ürünü kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Firuze taşının mavi rengini ister siyah ister beyaz ya da renkli bir kıyafetle kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Firuze taşının birçok özelliği de bulunmaktadır. Sürekli kullanıldığında kalp, sindirim hastalıklarına karşı koruyucu etkisi olduğu bilinmektedir. Ayrıca kaygı duygusuna iyi gelirken kişiye uğur getirdiğine inanılmaktadır.

Kendine hayran bırakan mavi tonu ile herkesin ilk tercihi halini alan altın firuze taşı kolye sayesinde kıymetli bir hediyeye sahip olabilirsiniz. Kuyum sektöründe adından parıldayan yıldız olarak bahsettiren Jival, en kaliteli ve orijinal taşları kullanarak müşterilerine doğru hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Mavinin En Güzel Tonu Firuze Taşında Gizli

Mavinin eşsiz bir tonu ile oluşan firuze taşı oldukça kıymetli bir taştır. Jival’de kullanılan birinci sınıf altın ile buluştuğunda ortaya oldukça değerli bir mücevher çıkmaktadır.

Markamızda size özel birçok Firuze altın kolye bulunmaktadır. Firuze Taşlı Toplu Kolye, Firuze Taşlı Göz Kolye, Altın Firuze Güneş Kolye, Altın Firuze Taşlı Kolye, Altın Firuze Kalp Kolye gibi birçok modeli sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Kendinize en uygun modeli seçtikten sonra sepetinize ekleyerek güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Ödemeler kredi kartı ve havale ile kabul edilmektedir ayrıca taksit seçenekleri de size sunulmaktadır. Altın kolye fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak ve size en uygun kolye modellerini bulmak isterseniz siz de Jival’in online mağazasından yararlanabilirsiniz. Tercih ettiğiniz ürünler 3 iş günü içerisinde yola çıkmaktadır. Ayrıca işçilik hatalarına karşı 2 yıl garanti hizmeti de ayrıca sunulmaktadır. Ürünlerimizin hepsi birinci sınıf altın ve değerli taşlardan oluşmuştur ve orijinallik sertifikasına sahiptirler. Siz de Jival kadınının yaşadığı eşsiz hisleri hissetmek ve tasarım harikası ürünlerle tarzınızı tamamlamak isterseniz Jival’de birçok kategoride yüzlerce model ürün sizleri bekliyor.