1

Altın Göz Bileklik Modelleri ve Fiyatları

Adıyla sektörde kendinden söz ettiren Jival, tasarımlarını gelenekselden yararlanarak moderne uygulamaktadır. Birbirinden şık takı modellerini bulabileceğiniz Jival’de altın bileklik arayışında olanlar için de birçok model yer almaktadır. Son zamanların en çok satan modelleri arasında yer alan altın göz bileklik sayesinde siz de hem harika hem de anlamlı bir tasarım harikasına sahip olabilirsiniz. Bileklik altın, gümüş gibi türler de olsa da altın gibi değerli bir maden ile yapılan ürünleri tercih etmek her zaman daha doğrudur. Hem değerlenecek hem de şıklığı asla kaybetmeden, kararma gibi sorunları olmadan uzun süre kullanılabilecektir.

Nazar boncuklu altın bileklik ya da göz bileklik almak isteyen kişiler genellikle bu sembolün kendilerini nazardan, kötü gözlerden ve düşüncelerden koruduğuna inanmaktadır. Türklerin özel sembollerinden biri olan nazar boncuğu ve göz simgesi bilekliklerde kullanılarak hem nazar anlamını hem de tasarımdaki şıklığı gözler önüne koymaktadır.

Nazar bileklik almak isteyen kişiler için özel olarak tasarlanan bu ürünler modern çizgiler ve geleneksel anlamlar düşünülerek tasarlanmıştır. Bileklik modelleri ile siz de kolunuzda taşıdığınız eşsiz şıklık sayesinde tarzınıza tarz katabilirsiniz. Altın göz bileklileri hem spor hem de şık birçok şekilde kullanabilirsiniz. Altın Göz Bileklik, Altın Nazar Boncuklu Bileklik, Altın Dorika Toplu Göz Bileklik, Gözlü Zincir Bileklik gibi birçok modeli olan bu kategorideki ürünler hem minimal hem de gösterişli bir şekilde tasarlanmıştır.

Siz de zevkinize en uygun bileklik modellerini bulmak için Jival koleksiyonlarını ve tasarım harikası ürünlerini incelemeyi unutmayın. Doğal taşlar ve altının harika uyumu ile ortaya çıkan ürünler sayesinde siz de eşsiz tasarımlı parçalara sahip olabilirsiniz.

Eşsiz Tasarımlı Altın Göz Bileklikler Jival'de

Farklı bir bileklik arayışında olan herkes için özel olarak tasarlanan altın göz bileklik modelleri ile siz de tarzınızda ufak ama etkili değişiklikler yapabilirsiniz. Birbirinden güzel tasarımlara sahip olan altın bileklik modelleri ile ilgili bilgi almak ve modelleri incelemek için internet sitemizden yararlanabilirsiniz. Ürünlerimizin hepsi kendi tasarımlarımız olup müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak şekilde geliştirilmiştir. 2022 modasına uyan bu ürünler sayesinde siz de kolay bir şekilde hem modern hem de tatmin eden bir bileklik sahibi olabilirsiniz.

Altın bileklik fiyatları altının gramı ve kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Jival ise size uygun fiyata kaliteli ürünler alma şansı sunar. Birbirinden farklı ürünler arasından istediğinizi seçerek kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Siparişinizin oluşturulması ve ödemesinin tamamlanmasının ardından ürünleriniz hızlı bir şekilde yola çıkmaktadır. Paketlenmesi ise Jival zarafetini yansıtacak şekilde şık ve özenli bir şekilde yapılmaktadır. Ürünlerimizin hepsi 2 yıl garantilidir. Ayrıca her ürün orijinallik sertifikası ile size ulaştırılmaktadır.

Siz de Jival kalitesinden yararlanmak ve birbirinden şık bileklik modellerine sahip olmak için hemen sipariş verebilirsiniz.