Altın Renkli Taşlı Bileklik Modelleri ve Fiyatları

Yeni bir trendin ürünü olan renkli taşlı altın bileklik modelleri her biri farklı anlamlar ve özellikler taşıtan doğal taşlar ve kaliteli altından yapılmıştır. Hem unutulmaz hem de anlamlı bir hediye arayışındaysanız bu modeller sayesinde unutulmaz bir etki yaratabilirsiniz. Yeni yılda, doğum günlerinde sevgililer günü, yıl dönümü, anneler günü gibi özel günler de bu hediyeleri alabilirsiniz. Pembe kuvars bileklik modellerinin verdiği mesaj koşulsuz sevgidir. Aşk taşı ya da Gül Kuvars olarak da bilinen pembe kuvars kişiyi sakinleştirici bir etkiye sahiptir. Kalbi yatıştıran bu taş sayesinde duygusal bir şifa bulmak oldukça kolaydır. Sürekli kullanım halinde birçok güzel etkiyi de görebileceksiniz.

Kuvars taşlı bileklik ise zihin formlarını düzenlerken bedeni zinde tutma; öfke, korku, kıskançlık gibi olumsuz duygulardan koruma gibi anlamlar taşır. Ayrıca radyasyondan da büyük ölçüde korumaktadır. Opal taşı bileklik ise gökkuşağı taşı olarak bilinen taştan oluşmaktadır. Kişiye yaşama arzusu verirken iyimserliğe teşvik eder. Ayrıca göz, saç ve cilt sağlığına da iyi geldiğine inanılmaktadır. Siz de en güzel renkli taşlı altın bileklik modellerine sahip olmak isterseniz Jival’de sizi bekleyen birçok gizli anlam barındıran bu bileklikleri tercih edebilirsiniz. Siz de altının asaleti ve Jival’in modern tasarımlarıyla eşsiz bileklilere sahip olabilirsiniz. Jival özel tasarım bileklik modelleri ile tarzınızı ön plana çıkartabilir ve adınızdan söz ettirebilirsiniz.

Altın bileklik almak isteyen kişiler için bir trend haline gelen Jival bileklikleri tarzından ödün vermeyen kadınlara alınabilecek en güzel hediye önerileri arasında yer almaktadır. Altın renkli taşlı yüzük, altın renkli taşlı kolye modelleri ile harika bir şekilde kombineleyeceğiniz bilekliler hem şık hem de spor bir kıyafete kolay bir şekilde uyum sağlamaktadır.

Jival'de Bileklikler Rengarenk

Altın bileklik fiyatları tercih edeceğiniz modele, ürünün kalitesine ve altının gramına göre değişkenlik göstermektedir.  Tercih edeceğiniz altın bileklik modelleri sayesinde girdiğiniz her ortamda gözlerin üzerinize çevrilmesini sağlayacaksınız. Ürünlerimiz uzun ar-ge ve tasarım çalışmalarının ardından sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Geri dönüşleriniz ve yeni trendler takip edilerek yapılan çalışmalarda daima sizi mutlu etmeyi amaçlamaktayız. Beğendiğiniz ürünleri satın almak ise çok kolay. İnternet sitemiz üzerinden vereceğiniz her sipariş kapınıza kadar getirilmektedir. Kolay ödeme için taksit imkânı, kredi kartı ve havale gibi güvenli ödeme yöntemleri yer almaktadır. Ayrıca ürünlerimizde kullanılan altın birinci sınıf olduğu için herhangi bir dış müdahale olmadan bozulması, soyulması gibi durum olmamaktadır.

Ürünleriniz kendi özel kutusunun yanı sıra şık bir paketle size teslim edilir. Ayrıca içeriğinde fatura, kullanım kılavuzu, orijinallik belgesi ve garanti belgesi de yer almaktadır. Ayrıca ürünlerimiz 2 yıl garantili olarak sizlere gönderilmektedir.

Kalitesinden ödün vermeyen kadınlara yakışan Jival bilekliklerini incelemek ve satın almak için siz de online mağazamızdan yararlanabilirsiniz.