1 2 >

Altın Renkli Taşlı Yüzük Modelleri ve Fiyatları

2022 yılının en trend modelleri arasında yer alan renkli taşlı altın yüzük modelleri her biri farklı anlamlar taşıyan değerli taşlardan yapılmıştır. Hem şık hem de anlamlı bir hediye arayan kişiler için harika bir tercih olabilecek bu modeller sayesinde siz de stilinizi tamamlayabilirsiniz. Örneğin firuze taşlı altın yüzük hem altının şıklığı hem de firuze taşı ile harika bir tasarım olmuştur. Firuze taşının kişiye şans ve uğur getirdiğine inanılmaktadır. Ayrıca sürekli kullanımlarda tansiyonu dengeleme, kalp hastalıklarına karşı koruma gibi özellikleri vardır.  Pembe kuvars yüzük modellerinin verdiği mesaj ise koşulsuz sevgidir. Aşk taşı olarak da bilinen pembe kuvars kişiyi sakinleştirici bir etkiye sahiptir. Kalp ve dolaşım sistemini dengelediği, böbrek sorunlarına iyi geldiği söylenmektedir. Kuvars taşlı yüzük ise zihin formlarını düzenlerken bedeni zinde tutma; öfke, korku, kıskançlık gibi olumsuz duygulardan koruma gibi anlamlar taşır. Ayrıca elektronik cihazların verdiği zarardan da korumaktadır. Opal taşlı yüzük ise sevgi ve umut taşıdır. Özellikle eklem ağrılarına ve göz sağlığına iyi gelmektedir. Kişinin duyguları ve aklı konusunda bütünlük sağlayarak hareket etmesini sağlar. Uzun araştırmalar sonucunda harika tasarımlar ortaya koyan tasarım ekibimiz altın şıklığı ve zarafetini bu özel taşlarla birleştirerek yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz harika yüzüklere dönüştürmüştür.

Jival'de Yüzükler Rengarenk

Kendisine ya da sevdiklerine altın yüzük hediye etmek isteyen kişiler için Jival’de binlerce model ürün bulunmaktadır. Aradığınız altın renkli taşlı yüzük, baget yüzük, tektaş ve beştaş yüzük gibi birçok modele sitemiz üzerinden kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Altın yüzük fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak ve kolay bir şekilde sipariş oluşturmak için siz de sitemizden yararlanabilirsiniz. Sitemiz üzerinden online olarak size sunulan her ürün garantili ve orijinallik sertifikası ile birlikte gönderilmektedir. Ürünlerimiz kendi özel tasarımlarımız olup Türkiye’nin her yerine en geç 3 gün içerisinde ücretsiz kargo ile gönderilmektedir. Özel kutusunda paketli olarak gönderilen ürünler şık bir hediye önerisi olabilir. Ayrıca yüzük tercihlerinizde yüzük içi yazı ekleme seçeneği de sitemiz de mevcuttur. Jival’de yapılan her tasarım 2022 yılının yeni trendleri, klasik modeller, müşteri geri dönüşleri düşünülerek yapılmıştır. Ayrıca sizlere sunulan her model uzun bir çalışmanın ve tasarımın eseridir.

Ürünlerimizde kullanılan altın ve değerli taşlar en kaliteli şekilde tercih edilerek sizlere sunulmaktadır. Birbirinden şık altın yüzük, kolye, küpe, bilezik ve bileklik gibi ürünlere sahip olmak için siz de Jival’den yararlanabilirsiniz.