2.717 TL
3.202 TL
%15 İndirim
%15İndirim
Yeni Ürün
2.454 TL
2.889 TL
%15 İndirim
%15İndirim
Yeni Ürün
2.555 TL
3.010 TL
%15 İndirim
%15İndirim
Yeni Ürün
3.242 TL
3.818 TL
%15 İndirim
%15İndirim
Yeni Ürün
2.190 TL
4.380 TL
%50 İndirim
%50İndirim
Yeni Ürün
1 2 3 >

En Çok Tercih Edilen Altın Sade Kolye Modelleri

Geçmiş yıllardan bu yana kadınların en sık tercih ettiği aksesuarların başında altın sade kolyeler geliyor. Kusursuz görünümün şık tamamlayıcısı olan altın kolyeler, artık Jival yorumuyla kadınların beğenisine sunuluyor. Model tasarımlarındaki çeşitlilik sayesinde farklı zevklere sahip kadınların dikkatini çeken koleksiyon zarif detaylarla öne çıkıyor. Harf kolyelerden, taşlı kolyelere trend kolyelerden fantezi kolyelere kadar aradığınız her modele tek koleksiyonda ulaşabilirsiniz.

Kendinizi Özel Hissettiren Altın Sade Kolye Modelleri

Sade altın kolye modelleri ile akşam katılacağınız şık bir davette ya da gün için arkadaşlarınızla geçireceğiniz anlarda kendinizi çok daha özel hissedebilirsiniz. Her bir model, ışıltısı sayesinde dikkatleri üzerinizde toplamanızı sağlıyor. İsterseniz kendinize alabileceğiniz isterseniz sevdiklerinize hediye edebileceğiniz özgün tasarımların başında geometrik desenli modeller geliyor. Geometrik tasarımlı ürünler arasında 3 farklı renkten oluşan kare küp kolye kusursuz bir duruş sergiliyor. Jival; sarı, beyaz ve kırmızı altının uyumunu tasarımlarına ustalıkla yansıtıyor. İç içe geçen halkalardan oluşan kolye tasarımlarında da farklı renk altının bir arada kullanıldığını görmek mümkün. Halka tasarımlı kolye seçeneklerini özellikle spor kıyafetlerinizi tamamlamak için kullanabilirsiniz. Nazar kolye modelindeki zarif ve dikkat çekici detaylar ise özellikle günlük kullanım için altın sade kolye arayışında olanların beğenisini kazanmaya aday. Fark yaratan altın sade kolye tasarımlarına yeni bir soluk kazandıran modeller, kalite bakımından da beklentilerin üzerine çıkıyor. Uzun ömürlü modeller her kadının hayatı boyunca sıkılmadan beğenerek kullanması için özenle hazırlanıyor. Siz de ürün kategorisinden zevklerinizi öne çıkarmanızı sağlayacak parçaya kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Sade Altın Kolye Modelleri ile Göz Alıcı Şıklık

Jival, gösterişli kolye modellerinin yanı sıra sade tasarımlarıyla alışılmışın dışına çıkıyor. Şıklığı sadelikte arayanların taleplerine cevap veren plaka altın kolyeler her yaştan kadının gözdesi oluyor. Plaka kolyeleri yazılı ya da yazısız olarak satın alabilirsiniz. Her bir kombine anlam yükleyebilecek asalete sahip altın sade kolyelerden bazıları değerli taşlarla daha özel bir anlam kazanıyor. Sarı altın ile bir arada kullanılan firuze, sade kolyelere göz dolduran bir ahenk kazandırıyor. Şıklığınızın birincil tamamlayıcısı olan kolye modellerinde genellikle 14 ayar altın kullanılmakla birlikte ürünlerin ağırlıkları tasarımlarına göre değişiklik gösteriyor. Kolye çeşitlerindeki farklılıklar ürünlerin fiyatlarını etkileyebiliyor. Fakat sade altın kolye fiyatları ve uygun ödeme seçenekleri Jival'in herkes tarafından ulaşılabilir olmasını sağlıyor. Siz de vakit kaybetmeden beğendiğiniz altın sade kolye modelini hemen sepetinize ekleyebilir ve siparişinizi tamamlayabilirsiniz.