3.666 TL
4.313 TL
%15 İndirim
%15İndirim
Yeni Ürün
3.636 TL
4.272 TL
%15 İndirim
%15İndirim
Yeni Ürün
1

Altın Şahmeran Bileklik Modelleri ve Fiyatları

Adı oldukça büyüleyici Şahmeran hikâyesinden gelen altın şahmeran bileklik oldukça güzel bir görünüme sahiptir. Farsça yılanların şahı anlamında kullanılan Şahmeran'ın takı dünyasındaki yansıması da bu tasarım harikası bilekliklerdir. Şahmeran bileklikler el ve bilekte zarif bir görüntü ortaya çıkartmaktadırlar. Fars edebiyatından hayatımıza giren bu isim Türk mitolojisinde yer alan firuze taşı, nazar boncuğu gibi sembollerle harmanlanmıştır. Aradığınız şahmeran bileklik altın yapısı ve kullanımı hakkında en doğru bilgileri, eşsiz tasarımları ve kaliteli malzemeden üretilen binlerce model bilekliği Jival'de bulabilirsiniz.

Şahmeran bileği, elin ve parmakları kaplayan bu eşsiz bileklik modelidir. Şahmeran’ın bir yılan oluşundan esinlenilerek adlandırılan bu takı da eli bir yılan gibi sarmaktadır. Bu bileklik ile başka bir takıya ihtiyaç duymadan star parçanızı kendiniz oluşturabilirsiniz. Şık bir görüntüye sahip olması nedeni ile kadınların oldukça sık tercih ettiği bu bileklik modeli karmaşık görüntüsünün aksine kolay bir şekilde kullanılmaktadır.

Jival’de onlarca altın şahmeran modelleri yer almaktadır. En beğendiğiniz modeli seçerek siz de tarzınızı tamamlayabilirsiniz. İsterseniz anneler gününde annenize, sevgililer gününde eşinize ya da sevgilinize, doğum günü hediyesi ya da içimden geldi hediyesi olarak bu ürünleri kolayca tercih edebilirsiniz. Jival tarafından sizlere sunulan eşsiz tasarımlar yaratıcı gücü yüksek, deneyimli bir ekip tarafından yapılmaktadır. Şahmeran modellerinde uygulanan modern esintiler ve geleneksel izler sayesinde siz de kolay bir şekilde her kıyafete uygun bir takıya sahip olabilirsiniz. Şahmeran bileklileri genellikle şık kıyafetleriniz ile tercih ederek şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Geleneksel Altın Şahmeran Bileklikler Jival'de

Jival’de sizi bekleyen altın bileklik modelleri son derece kaliteli altınlardan yapılmıştır. Jival’in altın bileklik modelleri arasında farklı bir takı arayanların sıkça tercih ettiği şahmeran bilekliler ile siz de sevdiklerinize şık bir sürpriz yapabilirsiniz. Bileklik gibi klasik modellerin yanı sıra şahmeran tasarımlı hem yüzük hem de bileğinizi saran bir bileklik modelinden yararlanabilirsiniz. Altın Damla Firuze Taşlı Şahmeran, Altın Baget Taşlı Şahmeran, Altın Toplu Şahmeran, Altın Kirpik Trend Şahmeran gibi birçok modeli olan şahmeranlar hem modern hem de geleneksel bir şekilde tasarlanmıştır.

Jival tarafından sunulan ürünler siparişin oluşturulmasının ardından 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Ayrıca ürünler 2 yıl garantilidir. Altın bileklik fiyatları konusunda hassas davranan Jival her bütçeye uygun ürünü, ürün yelpazesi içerisinde barındırmaktadır. Ürünlerin her biri faturalı ve orijinallik sertifikasıyla birlikte gönderilir. Ürünlerin bakımı sıcak bir ortama maruz bırakılmadan, nemli bir bez yardımıyla silinerek yapılmalıdır. Güzelliğiyle göz kamaştıran şahmeran bilekliklerden sahip olmak için siz de Jival internet mağazasından sipariş verebilirsiniz. Jival kadınının tarzıyla fark yaratan aksesuar seçimine en güzel tasarımlarıyla destek veren ekibimizin sizler için tasarladığı ürünleri incelemek ve sipariş oluşturmak için ürünleri sepetinize ekleyerek işe başlayabilirsiniz.