2.771 TL
3.260 TL
1 2 3 >

Altın Taşlı Kolye Modelleri

Titiz bir ustalıkla hazırlanan tüm koleksiyonlarında kusursuz ve göz kamaştıran tasarımlara yer veren Jival, kadınların duygularına dokunmaya devam ediyor. Yüksek kaliteli parçaları ve benzersiz güzellikte hazırladığı koleksiyonlarıyla takı trendlerine yön veren Jival, modern çizgilerden oluşan altın taşlı kolye modelleri ile öne çıkıyor. Plaka taşlı, kalpli, ay yıldız ve sallantılı tasarımlar en çok tercih edilen modeller arasında yer alırken, şans getirdiğine inanılan yusufçuk modelleri ve sevginin sembolü kalp kolyeler tüm özel günlerin en anlamlı hediye alternatifleri oluyor.

Özel Tasarım Altın Taşlı Kolye Modelleri ile Işıldayın...

Jival koleksiyonlarında yer alan en değerli parçalar, kadınların kendilerini daima özel hissetmelerine yardımcı oluyor. Altın taşlı kolye modelleriyle siz de kendinizi özel hissedebilir, zevklerinize uygun olarak seçtiğiniz parçalarla tarzınızı yansıtabilirsiniz. Ruhunuzu okşayacak parlaklıktaki kolyeler hem gündelik kullanımda hem de özel günlerde kombinlerinizin tamamlayıcısı olmaya aday. Sade bir şıklık için yönelebileceğiniz parçalarla birlikte, gösterişli ve zarif modeller de koleksiyonlarda her sezon yer almaya devam ediyor. En trend modelleriyle altın taşlı kolye çeşitleri, istediğiniz renk, boyut ve şekillerde tasarlanıyor. Farklı figürlerden oluşan kolye ucu ve çeşitli kalınlıklardaki zincirlerle hazırlanan kolyeler, göz kamaştırıcı tarzlarıyla zevkli kadınların beğenisine sunuluyor. Farklı stillere sahip kadınlar için büyük bir titizlikle hazırlanan koleksiyonlar, usta işçilikle pekiştiriliyor. Üstün kalite ve yüksek standartlarla kullanıma hazır hale getirilen altın kolyeler, doğal taşlı tasarımlarıyla da beğeni topluyor. Sarı altın, yeşil altın, kırmızı altın ve beyaz altından üretilen doğal taşlı kolyeler, sallantılı modelleriyle olduğu kadar, küçük figürlerden oluşan ikonik tasarımları ile de dikkat çekiyor. Model alternatifleri, ürünlerin fiyatlarının belirlenmesine de etki ediyor. Altın taşlı kolyelerde model seçeneklerine ek olarak, ürünlerin ağırlığı ve ayarları da fiyatları etkileyen faktörler arasında yer alıyor. Genellikle 14 ayar ve ağırlığı 1,5 gram ile 4 gram arasında değişen taşlı altın kolyeler arasından hem bütçenize hem de zevklerinize uygun modeller bulabilirsiniz.

Tarzınızı ve Duygularınızı Yansıtan Mücevherler

En trend tasarımların buluştuğu takı koleksiyonları, farklı kategorilerdeki ürün seçenekleriyle hem şık hem de zarif kombinlerinizin tamamlayıcı parçalarını huzurunuza çıkarıyor. Gösterişli kombinlerin olduğu kadar günlük kombinlerin de olmazsa olmazı kolyeler, altının zarafetiyle boynunuzu süslemeye hazır. Tarzınıza güveniyor, en gösterişli kombinleri hazırladığınızı düşünüyorsanız bu kombinlerin tamamlayıcı parçası olarak altın taşlı kolyelere yer vermenizde fayda var. Tarzınızı, duygularınızı ve tutkularınızı yansıtacak bu parçalar, hem günlük hayatta hem de özel günlerde kurtarıcınız olmaya aday! Seçtiğiniz altın taşlı kolye modellerini Jival güvencesi ve kalitesi ile gönül rahatlıyla satın alabilir, tüm kombinlerinizde gönül rahatlığıyla değerlendirebilirsiniz.