1 2 >

Jival Altın Tektaş Yüzük Modelleri

Jival altın tektaş yüzük değer verdiklerinize sevginizi sunabilmenin en harika ve en etkili yolu. Her kadına kendini özel hissettiren ve her kadının kalbine dokunan göz alıcı tasarımlar, Jival'de her parmağa ve her bütçeye uygun! Farklı modelleri ile öne çıkan mükemmel tektaşlar, kesimine, rengine ve gramına göre geniş bir yelpazede; hislerinize tercüman olmayı bekliyor.

Birbirinden Harika Büyüleyici Tektaş Yüzük Modelleri

Altın tektaş yüzük çeşitleri denilince ilk akla altının harika rengi ve tektaşın cezbedici şekilleri gelir. Tektaşın muhteşem şekilleri arasında damla taşlı altın yüzük, altın kalp tektaş yüzük, prenseslere layık prenses kesim tektaş yüzük, baget kesim tektaş yüzük ve birçok kadının zevkle ve severek kullandığı yuvarlak kesim altın tektaş yüzük modelleri yer alır. Damla taşlı altın elmas yüzük yağmur damlasını anımsatır. Altın kalp tektaş yüzüğün kalp şekli içinizdeki içten gelen sevginin yansımasıdır. Prenses kesim tektaş yüzük, fazla faset sayesinde oldukça yoğun bir ışıltıya sahiptir. Baget kesim tektaş yüzükler, kenarlarının harika bir şekilde biçimlendirilmesi göz alıcı ışıltısı ile bulunduğunuz her yerde size farkındalığını hissettirir! Yuvarlak kesim tektaş da yoğun ışıltısından dolayı zevkine düşkün kadınların seçimleri arasındadır. Altın tektaş yüzükler dört harika rengi Jival'de tüm albenisiyle size seslenir: Sarı altın, beyaz altın, yeşil altın, yeşil beyaz altın... Beyaz altın gümüş ve saf altın gibi iki tane çok nadide cevherin birleşimidir. Sarı altın, göz alıcılığını ve çekiciliği ile insanı büyüsü altında bırakır. Nadide bir renge sahip olan yeşil altın farklı zevklere sahip olanların seçimidir. Beyaz altın ve yeşil altının muhteşem uyumu ile yeşil beyaz altın insanı kendine hayran eder.

Her Bütçeye Uygun Altın Tektaş Yüzük Fiyatları

Altın tektaş yüzük modelleri baz alındığı zaman her bütçeye uygun farklı modeller bulunmaktadır. En kaliteli altın tektaş yüzüklere Jival kalitesi ve farkıyla hem de uygun fiyat desteği ile ulaşabilirsiniz. Altın tektaş yüzükler bütçe zorlayıcı yüzükler değildir. Tercihini altın yüzüklerde kullanan kişiler kendisine en uygun seçeneği kolaylıkla bulabilir. Farklı ayarlarda ve bütçelerde yüzük kategorisi mevcut olduğu için en şık ve modern tasarımlara uygun fiyatlarla ulaşım sağlanabilir. Kalite ve fiyat her zaman için eş değer değildir. Jival’den aldığınız tektaş yüzükler bu alandaki en kaliteli yüzükler olmasının yanı sıra bütçe dostudur. Özel günlerde altın tektaş yüzük almak istediğinizde bütçenizi aşmadan Jival yüzüklere sahip olabilirsiniz. Ödeyeceğiniz tutara göre 14 ayar veya 22 ayar altın tektaş yüzük modelleri zarif parmaklarla buluşmayı bekliyor. Hayranlık uyandıran altın tektaş yüzükler kadınların en sık kullandığı parçalar arasında oluyor, bu sebeple Jival altın tektaş yüzük fiyatlarını her bütçeye uygun olacak şekilde hazırlanır. Sizde kendinizi ve sevdiklerinizi şımartmak istediğinizde muhteşem tasarımı ile sizlerle buluşturulan altın oval tektaş yüzüklerini tercih edebilirsiniz. Her yaş grubuna hitap eden sade veya trend modellere bayılacak ve birden çok yüzük almak isteyeceksiniz. Uzun süre boyunca rahatlıkla kullanabilecek kadar kaliteli yüzükler Jival’de sizleri bekliyor. En kaliteli yüzükleri takmayı hak ediyorsunuz ve kendinize hak ettiğiniz değeri altın yüzüklerle verebilirsiniz.