Altın Tektaş Yüzük

Jival altın tektaş yüzük değer verdiklerinize sevginizi sunabilmenin en harika ve en etkili yolu. Her kadına kendini özel hissettiren ve her kadının kalbine dokunan göz alıcı tasarımlar, Jival'de her parmağa ve her bütçeye uygun! Farklı modelleri ile öne çıkan mükemmel tektaşlar, kesimine, rengine ve gramına göre geniş bir yelpazede; hislerinize tercüman olmayı bekliyor.

Birbirinden Harika Büyüleyici Tektaş Yüzük Modelleri

Altın tektaş yüzük çeşitleri denilince ilk akla altının harika rengi ve tektaşın cezbedici şekilleri gelir. Tektaşın muhteşem şekilleri arasında damla taşlı altın yüzük, altın kalp tektaş yüzük, prenseslere layık prenses kesim tektaş yüzük, baget kesim tektaş yüzük ve birçok kadının zevkle ve severek kullandığı yuvarlak kesim altın tektaş yüzük modelleri yer alır. Damla taşlı altın elmas yüzük yağmur damlasını anımsatır. Altın kalp tektaş yüzüğün kalp şekli içinizdeki içten gelen sevginin yansımasıdır. Prenses kesim tektaş yüzük, fazla faset sayesinde oldukça yoğun bir ışıltıya sahiptir. Baget kesim tektaş yüzükler, kenarlarının harika bir şekilde biçimlendirilmesi göz alıcı ışıltısı ile bulunduğunuz her yerde size farkındalığını hissettirir! Yuvarlak kesim tektaş da yoğun ışıltısından dolayı zevkine düşkün kadınların seçimleri arasındadır. Altın tektaş yüzükler dört harika rengi Jival'de tüm albenisiyle size seslenir: Sarı altın, beyaz altın, yeşil altın, yeşil beyaz altın... Beyaz altın gümüş ve saf altın gibi iki tane çok nadide cevherin birleşimidir. Sarı altın, göz alıcılığını ve çekiciliği ile insanı büyüsü altında bırakır. Nadide bir renge sahip olan yeşil altın farklı zevklere sahip olanların seçimidir. Beyaz altın ve yeşil altının muhteşem uyumu ile yeşil beyaz altın insanı kendine hayran eder.

Her Bütçeye Uygun Altın Tektaş Yüzük Fiyatları

14 ayar, 18 ayar ve 24 ayar olmak üzere üç farklı çeşitte tasarlanan altın yüzükler, parmağınızda ışıldamayı bekliyor. Altının ayarına, gramajına ve rengine; tektaşın taşına ve kesimine göre kriterler arasından bütçenize ve zevkinize en uygun seçimi yapabilirsiniz. Zirkon, elmas, pırlanta ve Swarovski gibi birbirinden değerli taşlara sahip olan altın tektaş yüzükleri özel günlerde hediye etmek sevdiklerinizi değerli hissettirir. Anneler gününde annenize ve anne adayı eşinize; sevgiler gününde ise sevgilinize altın tektaş yüzük hediye etmek çok yerinde ve şık bir seçimdir. Evlilik yıl dönümünüzde eşinize hediye edeceğiniz tektaş yüzükler arasındaki sevgi bağını daha da güçlendirebilirsiniz. Aile kurmanın temelini atacağınız evlilik teklifinde eş adayınıza şık bir mücevher kutusu ile tektaş hediye edebilir, aşkınızı büyütebilirsiniz. Sevdiğinize, verdiğiniz değeri göstermek ve aranızdaki sevgi bağlarını güçlendirmek Jival ile artık çok daha kolay! Tektaş yüzük hediye etmeden önce yüzük olan parmağın ölçüsünü öğrenin yeter! Her beğeniye uygun seçimi Jival'in geniş yelpazeye sahip altın tektaş yüzük modelleri arasındadan kolayca yapabilirsiniz. Ücretsiz sigortalı kargo hizmetinden yararlanarak mükemmel işçilikle özenle tasarlanmış yüzüklere sahip olmak için hemen şimdi sipariş verebilirsiniz.