1 2 >

Bilezik

Modayı kalite ile işleyerek eşsiz tasarımlar yaratan Jival, birbirinden şık altın bilezik modelleri ile kadınların kalbini kazanmaya devam ediyor. Günlük kullanımdan en şık davetlere; en zarif ve modern bilezik modelleri ile Jival, zarafeti her yerde bileklerinizde taşımanız için geniş ürün yelpazesi ile sizi bekliyor!

Hem Günlük Hem Şık: Altın Trend Modeller

Takı denilince akla ilk gelen aksesuarlardan olan bilezikler farklı renk ve modelleriyle kadınların rüyalarını süslüyor. Şıklığından günlük yaşamında da ödün vermeyenler ve aynı zamanda ışıltısından da vazgeçmeyenler için taşlı ya da gösterişli kelepçe bilezik modelleri akla ilk gelen seçeneklerden. Sadelikten ödün vermeyenler ve ince bileklik severler için ise altın taşlı bilezik modelleri en güzel tercihler arasında. Son zamanlarda daha sık rastlanılan baget bilezik modelleri, modernliği ve trendi yakalamak isteyenlerin sık sık tercih ettiği modellerden. Ayrıca, şık görünümü tamamlamak için baget bileziği, bir baget kolye, küpe ve yüzük ile kombinlemek çok kolay. Burma bilezik düğünlerde hediye edilmesi bir gelenek haline gelen ve yıllardır tahtı hiç sallanmayan klasik modeller arasında yerini koruyor. Daha çok düğün hediyesi olarak tercih edilen bu modeller arasında seçim yaparken kişinin bilek ölçüsüne önem göstermelisiniz. İki ya da üç bileziğin birleştirilmesiyle elde edilen bu modelde değişken fiyatlar ile bütçenize uygun hediyeyi seçebilirsiniz. Tamamen sadelikten yana olanlar ve sportif çizgiler tercih edenler için günlük kullanıma en uygun haliyle, taş veya herhangi bir işlem içermeyen sade modeller öne çıkıyor. Siz de birbirinden şık ve hoş modeller arasından dilediğiniz modelleri seçerek sevdiklerinize hediye edebilir ya da kendinizi şımartabilirsiniz.

Parıltısından Ödün Vermeyenler İçin: Pırlanta Bilezik

Pırlantalar albenili tarzıyla düğün, nişan ya da özel gecelerinizde size eşlik edecek muhteşem tercihlerden. Kullanıldığı her yere lüks bir hava katan pırlanta, takılarda en çok kullanılan değerli taşlar arasında. Siz de şıklığınızı tamamlamak için hem zarif hem şık bir takı arıyorsanız aradığınız kesinlikle bir pırlanta bilezik. Orijinallik sertifikalarıyla birlikte satışa sunulan modeller arasında farklı boyutlarda pırlantalar kullanılarak özenle işlenen eşsiz modeller, her zaman kullanılan gold rengin yanı sıra beyaz altın seçenekleriyle de mevcut. Ayrıca beyaz altın ve gold rengin birlikte kullanıldığı farklı tasarımlar da modeller arasında. Kullanılan farklı pırlanta boyutları ve 14,18, 22 gibi altın ayarları bilezik fiyatlarını etkileyen ve alışveriş yaparken dikkat edilmesi gereken özelliklerden. Birbirinden kaliteli ve şık tasarım bilezik modelleri ile Jival kadınların şıklığına şıklık katmaya devam ediyor. Siz de dilediğiniz zaman şıklığınıza şıklık katacak ve tarzınızı tamamlayacak modeli seçebilir, kaliteli ve güvenilir takılara Jival güvencesiyle sahip olabilirsiniz.