Toplam 2 Altın fantezi bilezik var.
Altın Modern Baget Bilezik
%25
İndirim
4.742 TL 3.557 TL
593 TL X 6 taksit
Altın Sıralı Baget Bilezik
%25
İndirim
5.856 TL 4.392 TL
732 TL X 6 taksit

Altın Fantezi Bilezik

Geçmişten bugüne şıklığın ve zarifliğin sembolü olan değerli madenler işlenerek kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Jival markası da kuyumculuk sektöründe yıllardır süren tecrübesiyle eşsiz detaylarla altın fantezi bilezik modellerini tarzınızı tamamlayan bir parça olarak tasarlıyor. Kelepçe formdaki fantezi veya minimal tasarımlardaki altın bilezikleri markanın şık tasarımlarında bulabilirsiniz. 

Sizi Yansıtan Modellerde Altın Fantezi Bilezik Modelleri

Kendinizi özel hissettiğiniz zamanlarda bu anınıza eşlik edecek farklı çeşitlerde bilezikleri Jival bünyesinde bulabilirsiniz. Her zevke ve bütçeye uygun tasarımlarda fantezi bilezik çeşitlerinden size göre olanları seçmeniz bu sayede zor olmayacaktır. Bileğinizde görmek istediğiniz tasarımlarda, işlemelerde, kalınlıklarda altın fantezi bilezik modellerine Jival ile ulaşabilirsiniz. Baget bileziklerdeki taş detayları kombininizi taçlandıran parça olmaya aday niteliktedir. Yeni trendlerde yer alan beyaz ve sarı altının birlikte kullanıldığı konseptlerde de kullanabileceğiniz çeşitleri edinebilir, özel günler için stilinizi bu ürünlerle öne çıkarabilirsiniz. İnce geometrik çizgilerle işlenmiş, kimi modellerde taşlarla daha gösterişli tasarlanmış bilezikler arasından size yönelik olanları seçerek özel anlarınızı unutulmaz kılabilirsiniz. Kelepçe şeklinde bileğinizin yapısına uyum sağlayarak şık bir duruş imkanı veren ürünler göz dolduran tasarımlarda sizin için üretiliyor. Beyaz ya da sarı altından dilediğiniz ayarda ve tasarımda bilezikler özel hissetmenizi sağlıyor. Taşlarla detaylandırılan modeller göz alıcı ihtişamıyla otantik veya modern çizgilerle kullanıcılarıyla buluşuyor. Günlük kullanımlarınızda da bileğinizden çıkmayacak şıklıkta olan ince kelepçeler zarif duruşuyla tarzınızı tamamlıyor. Hem özel günlerinizde hem de gün içinde şıklığınıza şıklık katan altın fantezi bilezik tasarımları her an mutlu hissettiriyor. 

Klasik ve Geleneksel Tasarımlarda Fantezi Kelepçe Bilezik

Her kadının estetik bir ayrıcalığa sahip olmak istediği anlarda yanında olan Jival, sizleri de mutlu edecek altın fantezi bilezik modellerini beğeninize sunuyor. Beyaz altının sarı altından farkı işlenmiş bir yapıda olmasıdır. Beyaz altın, sarı altına göre daha dayanıklı olsa da sarı altının tamamen saf olma özelliğini bulundurmaz. Ancak her ikisi de farklı kombinlerde öne çıkıyor; beyaz altın da sarı altın kadar sık tercih ediliyor. Siz de kombininizde yıldız parçalardan biri olabilecek altın fantezi bilezik modellerinden dilediğinizi seçerek şıklık yarışında bir adım öne geçebilirsiniz. Beyaz altına eşlik eden taşlardan ya da sarı altının çarpıcılığına eşlik eden geometrik detaylardan yana seçim yaparak yıllar boyu sizinle olacak mücevheri seçebilirsiniz.  Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz en güzel hatıralardan biri olabileceği gibi, kendinizi özel hissetmek istediğinizde de Jival altın fantezi bilezik çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Taşlı kelepçe bileziklerden kendi tarzınızı yansıtacak modeller ile günlük kullanımda ve özel günlerde mutlu hissedebilir, anılarınızı unutulmaz kılabilirsiniz. Bileğinizi kavrayacak kelepçe bilezikler altının yıllardır süren zarifliğiyle sizler için tasarlanır. Jival mücevherleri sektörde şık tasarımlarıyla bilinen tasarımlardandır. Siz de markanın benzersiz altın fantezi bilezik modelleri ile kendinizi mutlu edebilir, sevdiklerinizi heyecanlandırabilirsiniz.