• Haziran 20, 2022

  Sizler Tarafından En Çok Talep Edilen Piercing Ürünlerimiz

  Aksesuar tercihleri, bir kişinin tarzına ve kişiliğine dair ufak ipuçları edinmemize yardımcı olur. Gençliğin enerjisine ve coşkusuna hayatının her anında yer vermek isteyenlerin tercihi olan piercing küpeler, ilgi çekici ve farklı tarzların gizli silahıdır. Piercingler, ister tek başına ister de farklı küpelerle kombinlendiklerinde, şık ve etkileyici görünümün kapısını aralamaktadır.

  Sizler Tarafından En Çok Talep Edilen Piercing Ürünlerimiz
 • Haziran 15, 2022

  Piercing Çeşitleri Nelerdir?

  Piercing’in kelime anlamı “sivri bir aletle oymak” şeklindedir. Bir çeşit takı türü ve süsleme sanatı olarak karşımıza çıkan piercing vücudun belirli bölgelerinin derinin alt kısmından ya da kıkırdağından delinerek takı veya iğne takılması yöntemiyle yapılır.  Son zamanlarda özellikle genç nesil arasında piercing taktırmak oldukça popüler bir hale gelmiştir. Jival markası da son trende uygun ürün seçeneklerini değerli müşterilerine sunmaktadır. Peki Jival’de yer alan piercing çeşitleri nelerdir?

  Piercing Çeşitleri Nelerdir?
 • Haziran 06, 2022

  Altın Piercingler ile Yıldız Işıltınızı Keşfedin! Piercingler, neredeyse insanlığın başlangıcından beri kullanılan bir takı malzemesidir. Bunun dışında da özellikle altın piercingler, günümüzde de gittikçe popülerleşen bir aksesuar olmayı başarmıştır. Öte yandan, altın piercingler; yaşam tarzınıza, dini inancınıza veya sadece moda tercihinize göre takabileceğiniz bir takıdır.

  Altın Piercingler ile Yıldız Işıltınızı Keşfedin!
 • Nisan 26, 2022

  Kulak deldirdikten sonra küpe ne kadar süre kalmalıdır? Sorusunun cevabını bilmek, muhtemel enfeksiyon riskine karşı tedbir alınabilmesi için önem taşıyor. Bu işlem sırasında çeşitli aletler (örneğin delme tabancası) kullanılıyor. Bunların steril olması ve operasyonun hijyenik bir ortamda gerçekleştirilmesi son derece önemli. Aksi takdirde, işlemin ardından bölgenin enfekte olması ve yara oluşması mümkün.Kulak deldirdikten sonra küpe ne kadar süre kalmalıdır? Sorusunun cevabını bilmek, muhtemel enfeksiyon riskine karşı tedbir alınabilmesi için önem taşıyor. Bu işlem sırasında çeşitli aletler (örneğin delme tabancası) kullanılıyor. Bunların steril olması ve operasyonun hijyenik bir ortamda gerçekleştirilmesi son derece önemli. Aksi takdirde, işlemin ardından bölgenin enfekte olması ve yara oluşması mümkün.

  kulak deldirdikten sonra kupe ne kadar sure kalmalidir
 • Nisan 19, 2022

  Dünya üzerinde bir annenin sevgisi kadar güçlü bir duygu yok. Gözlerimizi açtığımız ilk andan itibaren yanımızda olan, ilgi ve şefkatini esirgemeyen annelerimize çok şey borçluyuz. Belki haklarını ödeyemeyiz ama annelerimize ne kadar kıymet verdiğimizi, her zaman yanlarında olamasak da ne kadar vazgeçilmez olduklarını hatırlatma şansımız her zaman var.

  anneler günü hediyesi
 • Nisan 12, 2022

  Kolyeler, yapısı gereği dolanmaya müsait takılar. Bunların birbirine karışması, en can sıkıcı sorunların başında geliyor. Özel kutusuna yerleştirip bir arada tuttuğumuz veya çantamızın bir köşesine attığımız kolyeler bazen düğümlenebiliyor. Hele ki işimiz biraz aceleyse, bu durum bizim için tam bir kâbus hâline dönüşüyor. Neyse ki bunları kolayca birbirinden ayırmanın bir yolu var!

  dolanmış kolye nasıl açılır
 • Nisan 11, 2022

  Bileklik hangi kola takılır?

  Sorusunun cevabını bilmek, şıklığımızı doğru tamamlayabilmemiz noktasında önem taşıyor. Malum olduğu üzere bileklik; hem günlük hayatta, hem özel davetlerde kombinlere en çok yakışan aksesuarlardan biri.

  bileklik hangi kola takılır