Çocuk Altın İğne

Doğumları ile hayatlarınızda yepyeni güzellikler yaşatan bebekler için her zaman en özel hediyeler tercih edilir. Unutulmaz hediyeler arasında başı çeken altın çocuk iğnesi, hediye ettiğiniz kişide uzun yıllar hatıranızı yaşatabilir. Jival'de nazar boncuklu klasik tasarımlardan kelebekli, çilekli tasarımlara kadar uzanan farklı altın bebek iğnesi modelleri bulabilir, aradığınız özelliklere sahip tasarımlardan birini seçebilirsiniz.

Yeni Başlangıçların En Sevimli Hediyesi Altın Çocuk İğnesi

Her yeni doğan bebek, beraberinde bambaşka dünyalar ile tanışmamızı sağlar. Bebekler dünyaya geldiklerinde savunmasız olduklarından, ebeveynleri onları, kötü enerjilerin etkileyeceğini düşünebilir. Nazarı ve kötü enerjileri önlemek amacıyla, çocukların elbise ya da yastıklarının iç kısmına bir iğne ile nazar boncuğu takılır. Bu geleneğin kökeni oldukça eskilere dayanır. Bu geleneği daha anlamlı hale getirerek hem hatıra olarak saklayabilmek hem de maddi değeri olan bir hediyeye dönüştürebilmek için altın çocuk iğnesi kullanılabilir. Nazara karşı koruduğuna inanılan nazar boncuğu başta olmak üzere, birbirinden tatlı simgelerin buluştuğu özel tasarım çocuk iğnesi ile Jival, sevdiklerinize değerli hatıralar bırakmanızı sağlar. Kız ya da erkek çocuklarına özel olarak tasarlanan ve klasik bir simge haline gelen nazar boncuğuna ek olarak kelebek, uğur böceği ve çiçek gibi simgelerin eşlik ettiği modeller arasından zevkinize uygun bir seçim yapabilirsiniz. Parıltı sevenlere yönelik hazırlanmış taşlı iğnelerin yanı sıra, birden çok simgenin bir arada bulunduğu sallantılı modeller de oldukça şık bir hediye alternatifi olabilir. Yalnızca yenidoğan bebekler için değil yeni yaşlarını kutlamaya hazırlanan çocuklar için de renkli dünyalarını süsleyecek, kıyafetleri ile uyumlu bir şekilde kullanılabilecek çengelli iğne altın modellerini Jival kataloğunda bulabilirsiniz. Doğum gibi en özel anlar için alacağınız bu benzersiz hediyeler, ister kıyafetlerine isterseniz de çocuk odalarında bulunan yastık gibi çocuklar için zararı olmayacak eşyalara takılarak kullanılabilir.

Farklı Tasarımları İle Dikkat Çeken Altın Çocuk İğnesi

Bebek ya da çocuklar için kıymetli olduğu kadar naif bir hediye seçilmek istenirse, çocuk iğnesi modelleri doğru tercihlerden biri olabilir. Çoğunlukla yenidoğan bebek için altın nazarlık iğne hediyesi tercih edilebilir. Klasik tarzda üretilen iğne modellerinin yanı sıra benzersiz tasarımları ile dikkat çeken Jival altın iğne modelleri, çocuklarınızın üzerinde son derece şık görünen bir aksesuarlardır. Yakınlarınıza ve onların bebeklerine verdiğiniz değeri bu benzersiz tasarımlara sahip modeller ile göstererek, anlamlı günlerine katkıda bulunabilirsiniz. Yalnız hediye olarak değil anne babaların da sade, şık ve değerli bir anı olarak saklayabileceği, nazar boncuğu olma özelliği ile her an çocuklarınızın üzerinde taşıyabileceği çocuk iğnesi modellerini Jival güvencesi ile hemen sepetinize ekleyebilir; kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.