1

Çocuk Altın Kolye Modelleri

Doğum, doğum günü hediyesi olarak öne çıkan çocuk kolye modelleri, geriye unutulmaz bir anı bırakmak isteyenlerin en şık tercihi. Jival’in birbirinden ışıltılı altın çocuk kolye modelleri günün her saatinde çocuğunuzun şıklığını ve hayal dünyasını ön planda tutmak için özenle tasarlanıyor. Çocuk kolye koleksiyonunda yer alan farklı figürler; çocukların da kalbini çalıyor. Fil, ayak izi, mineli kuzu, kız ve erkek çocuk modellerinin yanı sıra bilezik, bileklik, yüzük, iğne ve küpe modelleri ile de takı seti tamamlanıyor. Sevimli figürleri, yenilikçi, özgün tasarımlarıyla adından söz ettiren Jival, çocuğunuzun ileride sizi en mutlu ve en sıcak şekilde hatırlamasına yardımcı oluyor. Her yaştan çocuğun kullanabileceği şekilde üretilen kolyeler, çocukların istediği kıyafet tercihlerinde de uyumu yakalamayı başarıyor.

En Cazip ve En Zarif Çocuk Kolye Modelleri

14 ayar altından, yeşil, kırmızı, beyaz, pembe altın kullanılarak oluşturulan çocuk kolye modelleri, modern çizgiden asla ödün vermeden tasarlanıyor ve her ortama uygun seçenekleriyle de farkını ortaya koyuyor. Jival, altın bebek kolyesi tasarımlarına ek mistik simgelere ilgi duyanlar için Fatma ana eli, mineli göz, nazar boncuklu çocuk kolye modellerini de sizlere sunuyor. Farklı tasarımlar arayanlar için ise el, ayak izli, uğur böcekli, papatyalı bileklik alternatifler arasında yerini alıyor. Sağlığa, dostluğa önem verenlerin kolyelerine firuze taşlı iğne, sevgisini göstermek isteyenlere kalpli küpe, şans getirmesi için uğur böcekli bilezik eşlik ederken, bir tebessümün nedeni olmak isteyenlere kuzulu, papatyalı kolye modelleri göze çarpıyor. Göz kamaştırıcı etkisiyle ve görenleri hayran bırakan ihtişamlı çocuk kolye modelleriyle çocuğunuzun hem tarzını koruyabilir hem de ışıltılı duruşunu yansıtabilirsiniz. Kalbinizi fethedecek, küçük ayrıntılara sahip kolye modelleri düğünlere, nişanlara, kına gecelerine, özel davetlere giderken çocuğunuza hem sıra dışı hem de klasik bir stil yaratabilmeniz için yardımcı oluyor.

Çocuk Kolye Modellerinde Şıklığın ve İnceliğin Birleşimi

Birbirinden farklı tarzlardaki kolye modelleri, bütçenize uygun fiyatlı opsiyonların yanı sıra her zaman göz doldurmayı başaran bir yapıda kendini gösteriyor. Sevginizi en saf, en naif, en renkli, en sevimli bir şekilde göstermenin yolu Jival’de sizi bekliyor. Sadece çocuğunuzun özel hissetmesini değil aynı zamanda sevdiklerinizin çocuklarına da hediye ederek de onların özel hissetmelerine, mutlu olmalarına yardım edebilirsiniz. Tasarım, işçilik ve ağırlığına göre değişen çocuk altın kolye fiyatları arasında siz de her zaman bütçenize uygun bir alternatif bulabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilirliği ile öne çıkan Jival, seçtiğiniz çocuk kolye modellerinizi ve takılarınızı özel kutusu ve Jival güvencesi ile ayağınıza kadar getirir.