1 2 >

Çocuk Altın Küpe Modelleri

Altını, minimalist tasarımlarla buluşturan Jival, çocukların sevdiği figürleri somutlaştırarak onlara uygun küpeler tasarlıyor. Tasarladığı çocuk altın küpe çeşitleri, renkli detayları ve şirin görünümü ile prenseslerin beğenisi kazanıyor. Kaliteli yapısı sayesinde ömür boyu parlaklığından ödün vermeyen 14 ayar altının minyatür figürlerle birleştiği altın çocuk küpe modelleri, ebeveynler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Üstelik çocuk sağlığına zararlı hiçbir etkisi yoktur.

Hediyelerin En Güzeli Altın Çocuk Küpesi

Genellikle çocuklara altın küpe almak, doğum, doğum günü ve özel günlerde akla gelen ilk ve en iyi fikirdir. Bugünleri daha da özel kılan Jival, sevimli ve renkli taşları bir araya getirerek, anlamlı bir hediye alma fırsatı sunar. En kıymetlileriniz, çocuklarınız için altın je modeli ile tasarlanan küpeler, kulağa bitişik yapısı sayesinde herhangi bir soruna neden olmaz. Uğur böceği, kelebek, kalp, nazar boncuğu gibi figürler, altının zarafeti ile harmanlanır ve naif küpeler tasarlanır. Tasarlanan küpeler sevimli saçların altında parıldayarak ortama enerji yayar. Çocuk altın küpe çeşitlerinin ağırlığı, modelin şekline göre değişir. 0.85 gramdan başlayan ve ağırlığı artan modeller, güzelliğinden ödün vermezken, fiyat aralığını genişletir. Usta ellerden geçirilerek özenle işlenen çocuk altın küpe çeşitleri her bütçeye hitap etmeyi amaçlar. Altın bebek küpesi almayı düşünenler, kulağa bitişik duruşu sayesinde sarkmayan, kullanımı kolay küpeleri tercih etmelidir. Minik figürlü tasarımlar arasından altın mineli çiçek küpe veya altın mineli kalp çocuk küpe modelleri bu tercihe uyum sağlar. Daha büyük çocuklar için ise altın yıldız çocuk küpe, altın mineli kelebek figürlü çocuk küpe modelleri iyi bir alternatif olabilir.

Çocuklara En Çok Yakışan Minimalist Çocuk Altın Küpe Modelleri

Çocukları sevindiren en büyük şey, onlara, her an yanında taşıyabilecekleri ve ömür boyu saklayabileceği bir hediye almaktır. Bu konuda oldukça ideal bir hediye olan çocuk altın küpe modelleri birçok aile tarafından tercih edilir. Jival altın küpeler yeşil, kırmızı ve beyaz altın kullanılarak imal edilir. Kullanılan altın türleri tasarıma göre farklılık gösterir. Çeşitleri, ayarları ve malzemeleri farklı olan takıların ortak noktaları kaliteli olmalarıdır. Sağlam yapısı sayesinde kırılma yapmaz ve sağlığa zarar vermez. Rengarenk ve zarif desenleri ile kombinlemeye ve günlük kullanıma da uygun. Ürün sertifikası ve şık kutusu ile size sunulan bu tasarımlara sahip olmak çok kolay. Siz de çocuk altın küpe çeşitleri arasından en uygun küpeyi seçerek, güvenli alışveriş, hızlı teslimat ve geri iade seçenekleri ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.