1

Düğün Seti

Hayatlarınızı birleştirmek için attığınız ilk adımınızda sizler de en güzel, en şık aksesuarlara layıksınız. Jival düğün seti, seçtiğiniz modelin farklı ürünleriyle bir uyum yakalarken, aynı zamanda da şıklığınızı tamamlayarak heyecanınıza ortak oluyor. Teninize uygun olarak seçtiğiniz renklerle, ışıl ışıl parlayacağınız düğün takı setlerinin her zevke ve her bütçeye uygun seçenekleri Jival'de mevcut. Yüzük, küpe, bileklik, ve kolye/gerdanlık çeşitlerinden oluşan düğün setini dilerseniz tam set olarak alabilir; dilerseniz de sadece sıklıkla kullandığınız aksesuarlardan oluşturabilirsiniz.

Düğün Takı Seti Şıklığınızı Tamamlayacak

Düğün seti ve nişan takı seti, gelinlerin en mutlu günleri için özenle seçtikleri kıyafetlerinin olmazsa olmaz tamamlayıcılarıdır. 14 ayar Altın düğün setleri özenli işçilik ve zevkli tasarımlarıyla zarif teninizi süslerken; 0,01-1,66 karat aralığındaki pırlanta düğün setleri de ışıltısıyla göz kamaştıracak. İster zamana meydan okuyan klasik modelleri isterse sadeliği ön planda tutarken, şıklıktan ödün vermeyen modern tasarımları seçmiş olun; Jival, kalplere dokunan düğün seti tasarımlarıyla her modelde size şıklığı garanti ediyor. Sade şıklığınıza canlılık katacak renkli pırlantalar, masumiyetin sembolü bembeyaz gelinliğinizi tamamlayacak ince ve zarif modeller, ışıltılı taşlarla bezenmiş ihtişamlı tasarımlar ve bunlar gibi farklı zevklere hitap eden düğün setleri, gelinlerin rüyalarını süslemeye hazır. 'Alışılmışın dışına çıkmam' diyenler için klasik kesim tektaşların yanı sıra; baget, oval, damla gibi farklı kesimleriyle altın ve pırlanta yüzükler setlerin baş tacı olacak. Farklı karat seçenekleriyle tektaş kolyeler, sade asaletiyle suyolu ve gösterişli modelleriyle taşlı altın gerdanlıklar, pırlanta ve altın seçenekleriyle yeni tasarım baget kolyeler göğüs dekoltelerinize şıklık katacak.

Her Parçasında Bir Anı Saklı: Düğün Seti

Nişan ve düğün gibi özel günlerinizde size eşlik eden aksesuarlarınız, güzelliğinize güzellik katarken, daha sonra da size o mutlu gününüzü hatırlatan birbirinden değerli parçalar olacak. Altının büyüsü, tasarımların şıklığı ve pırlantanın enerjisi aşkınızı taçlandırdığınız bugüne ışık tutacak. Dans ederken kavuşan ellerinizin hikayesini anlatan yüzüklerden, ahenkle uçuşan saçlarınızın melodisine eşlik eden küpelere kadar seçtiğiniz her parça kullandıkça sizi o günlere götürecek. Düğün setinizi sadece düğününüzde kullanmakla kalmayıp günlük şıklığınıza da dahil etmek isterseniz, günlük kullanıma uygun sade ve şık mini setler de değerlendirebileceğiniz bir seçenek olabilir. Altın setlerde seçtiğiniz modele, işlemesine ve ağırlığına göre; pırlanta takı setinde ise karat boyutuna göre değişen fiyat seçenekleriyle herkese uygun, birbirinden şık düğün setleri Jival ayrıcalığıyla sizlerle buluşuyor. Siz de bu ürünlere Jival farkıyla sahip olmak için tasarımlara göz atabilirsiniz; Jival garantisi ve güvencesi ile sitemizden beğendiğiniz düğün setini satın alabilirsiniz.