ürün bulunamadı

Elmas Kolye

Yüzyıllardan beri, kadının zarafetinin en şık tamamlayıcısı olan mücevheri, özgün ve modern tasarımları ile kullanıcısıyla buluşturan Jival, bir kadına her daim hak ettiği kusursuz güzelliği en kaliteli şekilde sunma iddiasını, elmas kolye koleksiyonu ile sürdürüyor. Yeryüzünde nadir bulunan, en sert ve en değerli maden olan elmas, Jival tasarımcılarının maharetli ellerinde eşsiz mücevherlere dönüşüp zarif boyunlara doğru şık ve ışıltılı bir yolculuğa hazırlanıyor. Her zevke, her yaşa ve her stile hitap eden seçenekleri ile kullanıcısının elmasa dair ışıltılı rüyalarını tamamen gerçeğe dönüştürüyor. 

 

Zamansız Zarafetin Sembolü İle Tanışın

Aşkın, tutkunun, zenginliğin ve gücün simgesi olan elmas, Jival ustalarının sihirli dokunuşları ile modası hiç geçmeyecek, her daim favoriler arasında yerini alacak mücevherlere dönüşüyor. Jival elmas kolye, her bir zerresinde ince ve özenli bir işçiliğin izlerini taşıyor. Bir kadının giyimini tamamlayan şık bir aksesuar olmanın ötesinde, ona kendinden emin, güçlü ve elegan bir duruş kazandırıyor. Görenleri ışıltısı ile kendine hayran bırakırken, kullanıcısının boynunu vücudunun odak noktası haline getirerek güzelliğini bir adım öteye taşıyor. Elmas kolye koleksiyonu, birbirinden farklı kesimleri ve figürleri ile, günlük kombinlere uyum sağlayan sade ama bir o kadar ışıltılı modellerden, gece davetlerinde, kokteyllerde şıklığı tamamlayan, cezbedici ve görkemli gerdanlık modellerine kadar zengin bir yelpaze sunuyor. Yıldız, kalp, damla gibi değişik motiflerden, farklı geometrik formlardan oluşan, estetik tasarımlarıyla göz dolduran modeller, modern çizgileri ve yalın tarzları ile günlük yaşamda ve iş hayatında kullanıcısının vazgeçemediği parçalar arasında yerini alıyor. Tektaş elmas kolyeler de, zarif ve asil duruşu ile koleksiyonun en gözde parçalarından. Yakut, pırlanta ve elmasın birlikte sunulduğu gerdanlık modelleri, elmasa zümrütün eşlik ettiği parçalar şık davetlerde sıkça tercih edilen, elmasın asaletini tüm ihtişamıyla sergileyen iddialı modellerden. Modern bir yorumla günümüze uyarlanan klasik modeller, süslediği zarif boyunlarda zamana meydan okumayı sürdürüyor.

 

Jival Güzelliği Günün Her Anında Boynunuzda Işıldıyor

Jival, bir kadının ruhundaki en güzel müziği oluşturan notalardan birinin de trendler üstü bir parça olan elmas kolye olduğunu biliyor ve hiçbir kadın bu güzel tınıdan eksik kalmasın düşüncesi ile elmasın güzelliğini ve benzersizliğini, ulaşılabilir fiyatlar ile alıcısına sunuyor. Jival elmas kolye fiyatları, elmasın rengi, büyüklüğü, berraklığı, ona eşlik eden zümrüt, yakut, pırlanta gibi değerli taşların karat değerleri, kullanılan altının ayarı ve gramajı gibi kriterler esas alınarak belirleniyor ve her bütçeye hitap eden geniş bir fiyat aralığında alıcısına sunuluyor.

Jival'in eşsiz bir ustalıkla tasarladığı elmas kolye modelleri, zarafeti, zamansızlığı ve şıklığı ile boynunuzda yerini almaya hazır. Bu güzellikten kendinizi mahrum bırakmamak için Jival'in elmas kolye koleksiyonuna göz gezdirin, birbirinden şık, göz alıcı ve hayranlık uyandıran tasarımlar arasından zevkinize ve tarzınıza uyum sağlayacak parçayı seçerek, günün her saati ışıltınıza ışıltı ekleyin.