Garanti Şartları

Sitemiz üzerinde satışa sunulan tüm ürünler kalite kontrol yapıldıktan sonra size gönderilmekte olup Jival garantisi altındadır.

Kullanım süresi içerisinde ürün ile ilgili herhangi bir üretim hatası ortaya çıkması durumunda Jival ürünü tamir etme ya da yenisi ile değiştirme garantisini verir.

Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar görüldüğünde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

Ürün üzerinde yapılan değişiklikler (boy, yüzük ölçüsü, renk değişikliği vb.)  ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Kullanıcı hatalarından kaynaklanan fiziksel tahribat garanti kapsamına girmez. Ürününüzü kullanım hatalarından korumak ve ürün bakımı ile ilgili bilgi almak için ürününüzle birlikte gelen "GARANTİ BELGESİ" ni inceleyebilirsiniz.

Garanti konusunda aklınıza takılan her türlü soru için; 0530 150 49 18  whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

İade Bilgileri

Jival.com.tr web sitesindeki tüm ürünler Jival garantisi altındadır ve Jival sertifikalarıyla birlikte satışa sunulmaktadır. Ürünler her türlü üretim ve işçilik hatasına karşı 2 yıl süre ile ücretsiz tamir garantisine sahiptir.

Müşterilerimiz, 6502 Tüketicinin korunması hakkındaki kanuna göre, satın almış olunan ürün/lerin  teslim alınma tarihi itibariyle fatura tarihinden sonraki ilk 14 gün içerisinde kullanılmadığı tespit edildiği taktirde aynı ürün grubundan farklı  bir ürün ile değiştirebilme hakkına sahiptirler.

Ürün iade işlemleri, ürünün uzmanlarımız tarafından incelenmesi yapıldıktan sonra başlatılır.

Özel sipariş ile yapılan ürünler, müşteri parmağına göre ebat ölçüsü değiştirilen ürünler ve üzerine özel yazılar yazılmış ürünler iade alınamaz. İade edilecek ürün tamamen hasarsız olmalıdır. Herhangi bir şekilde çizilmiş, hasar görmüş ya da fiziksel değişikliğe uğramış ürünler kesinlikle iade alınmaz.

Ürünlerin ücret iadeleri satış sözleşmesine uygun olacak şekilde tüketiciye gönderilen ürünler ve yanındaki fatura, ambalaj vb. materyaller ile tarafımıza ulaştırılması halinde Jival tarafından 7 iş günü içerisinde yapılacaktır. Ödeme banka havalesi ya da kart ile yapıldıysa banka hesabınıza, kredi kartı ile yapıldıysa kredi kartınıza iade edilecektir. Kredi kartı ile alınan ödemeleri kesinlikle nakit olarak iade edilmeyecek olup ilgili karta iade talimatı verilecektir.

İptal, iade ve değişim ile ilgili her konuda 0530 150 4918 numaralı whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.