1 2 3 ... 18 >

En Sevilen Altın Kolye Modelleri

Özel günlerin vazgeçilmez hediyesi ve kadınların en önemli aksesuarı olan kolye, Jival'in ayrıcalıklı dünyasında karşınızda! Jival kolye modelleri geniş bir yelpazede farklı beğenilere göz kırpıyor. Kombinlerinde renk bütünlüğünü sağlamaya önem gösteren kadınlara renkli taş modelleri ile hitap ederken eşsiz bir gecede kolayca nahif bir görüntü yakalamak isteyenleri mükemmel tektaş modellerle karşılıyor. Kadınların ruhunu okşamayı bilen beyefendilerse hediye alternatiflerinde altın kolye modellerinden vazgeçmiyor.

Göz Alıcı Altın Kolye Modelleri

Jival, titiz işçilikle her zevke her bütçeye özel tasarladığı modellerle stil sahibi kadınların gönlünü çeliyor. İsteseniz günlük kombinlerin tamamlayıcısı sade modeller isterseniz en şık gecelere en albenili tasarımlar... Tektaş kolye modelleri, gün ya da gece fark etmeksizin nahif kombinleri tamamlarken; sembol tasarımlar tarzını yansıtmak isteyen kadınların tercihi oluyor. Jival trend altın kolyeler günün modasını yakından takip edenlerin vazgeçilmezi olurken, en şık gecelerde göz alıcı bir imaj sergilemek isteyenlerin tercihi fantezi modeller oluyor. İnce işçilikten hoşlananların vazgeçilmezi baget modeller ise, gece ya da gündüz her tarzın sözcüsü... Harf kolyeler, harflerle ismini bedeninde taşımak isteyenlerin tercihi olurken, özgüvenin de altını çiziyor. Nazar boncuğu, melek, kalp, kalp atışı, kelebek, damla, Fatıma’nın eli, sonsuzluk, taç, göz, yusufçuk ya da şans sembolleri sezonun en moda figürlerini oluşturuyor, en zarif boyunlarda yerini alıyor. Altın melek, yonca, fil, kutup yıldızı, suyolu, damla, ayyıldız kolye... Sizi yansıtacak her tasarım Jival koleksiyonunda yerini alıyor. Maharetli eller tarafından titizlikle üretilen bu zarif modeller, yakut, zümrüt, firuze, ametist ya da safir gibi renkli taşların mükemmel birleşimi ile tamamlanıyor. Mükemmel ışıltısı ile altın kolye modelleri, doğum günü, sevgililer günü ya da anneler gününde en harika hediye alternatifleri arasında yer alıyor. Kadınların vazgeçilmezi altın, unutulmaz hatırların da en önemli temsilcisi oluyor.

İster Hediye İster Hatıra: Altın Kolye Çeşitleri

Jival koleksiyonunda her kombinle bütünlük sağlayacak olan mücevherler, farklı model ve tasarım seçenekleri ile olduğu kadar geniş fiyat aralığına da sahip. Kolye fiyatları karat, boyut, taş vb. özelliklere göre her bütçeye uygun seçenekler sunuyor. Altının göz alıcı enerjisi, altının vazgeçilmez tutkusuna mükemmel kalitedeki işçiliğe siz de en uygun fiyatlarla ulaşmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Yadigar köşenizde ömürlük saklayacağınız bir kolyeniz olsun ister misiniz ya da sevdiğiniz kişiyi mutlu etmek? O halde Jival güvencesi ile en şık modellere göz atabilir, beğendiğiniz modelleri sepetinize ekleyebilirsiniz.