ürün bulunamadı

Kuğu Gibi Süzülün: Pırlanta Fantezi Kolyeler

Estetik tasarımlarını özgün işçilikle harmanlayarak zarafetinizi tamamlamanıza imkan sunan Jival, birbirinden farklı montür, desen, kıvrım ve büyüklüğe sahip pırlanta kolyelerle ışığınızı yansıtmaya hazır! Ne giyerseniz giyin, bagetten beştaşa kadar, farklı birçok tasarım ayrıcalığıyla beğeninize sunulan pırlanta fantezi kolyelerin göz alıcı parlaklığıyla davetlerin yıldızı olmanız artık çok kolay. 

Aşık Olacağınız Kusursuz Kesimler

Kar tanesi, yıldız, kalp, beştaş, baget, damla, kelebek, kuş tüyü... İşte bulunduğunuz ortamdaki spot ışıklarını doğrudan üzerinize çevirecek o geniş tasarım yelpazesi! Kusursuz kesimi, olağanüstü parlaklığı ve göz alıcı berraklığıyla dünyanın en değerli taşını imzanız yapacak güzellikle tasarlanan pırlanta fantezi kolyeler, birbirinden cazibeli kıvrımlarına özenle nakşedilmiş değerli taşlarla, size kendinizi özel hissettirir. Işıltıdan vazgeçemeyen her yaştan tüketiciye uyumla eşlik edecek olan pırlanta fantezi kolyeler, spor şıklıktan vazgeçemeyen ve ufak detaylarla zevkini gözler önüne sermeyi seven kadınların da gözdesidir. 0,01 karatlık kalp tasarımlı kolyeyi, günlük egzersizinizi yaparken bile güvenle taşıyabilirsiniz. Böylece ışığınızla yalnızca görkemli davetlerde değil, hareket halindeyken de dikkat çekebileceksiniz.  

Auranızı Değiştirecek Montürler: İster Bombeli, İster Fantezi

Dakikalar boyunca hayranlıkla seyredilmeye hazır olun. Günlük kullanımdan toplantı konseptine, davet yemeğinden iş görüşmesine kadar, birbirinden bağımsız mekanlarda zevkinize göre seçip takabileceğiniz pırlanta fantezi kolyeler, farklı karat ebatlarıyla da şıklığınızın ölçüsünü ayarlamanıza olanak vererek kişiye özel şıklığınızı inşa eder. Bir iş yemeğinde baget ve tek sıra pırlanta kolye takabileceğiniz gibi, yakınlarınızın mutluluğuna ortak olacağınız özel bir davette su damlası, kar tanesi, kuş tüyü ve yıldız gibi daha iddialı tasarımları tercih edebilirsiniz. İster bombeli takın, ister fantezi... Markiz aşığıysanız, oval ve gül kesiminden vazgeçemiyorsanız, yahut Asscher kesim denilen yakut görünümlü pırlanta kolyelerden hoşlanıyorsanız; kesinlikle doğru yerdesiniz. 

Yıllar boyu taksanız da ilk günkü gibi ışıldamaya devam edecek pırlanta fantezi kolyelerin, estetik ve maharetle markalaştığı Jival kalitesi ve ayrıcalığı, hayal ettiğiniz şıklığı boynunuzda taşımanıza imkan verir. Ton, boyut, parlaklık ve kesim farklılıklarıyla onlarca farklı zevkin de kalbini kazanmayı hedefleyen tasarımlar geliştiren Jival, her bütçeye uygun ürünler sunarak kalitesini herkese ulaştırmayı hedefler. Her bir noktası pırlantayla bezenmiş 1,46 karatlık ihtişamlı tasarıma da, 0,01 karatlık sade şıklığın timsali kolyeye de koleksiyonunda yer veren marka, zarafeti her kadının boynuna taşımak için fiyat aralığını geniş tutar. Haydi, siz de sunduğu onlarca avantajla havanızı değiştirecek pırlanta fantezi kolyelere daha yakından göz atın.