ürün bulunamadı

Renkli Taşlı Pırlanta Kolye

Kusursuz tasarımlarıyla renkli taşlı pırlanta kolye modellerine yön veren Jival, şıklığından ödün vermeyen kadınların gözdesi olmaya devam ediyor. Koleksiyonun özgün parçaları her yaşa ve her zevke hitap ediyor. Pırlantaya eşlik eden zümrüt ve yakut gibi değerli taşlar kolyelere masalımsı bir hava kazandırıyor.

Kolyede Renkli Taşlı Pırlanta Etkisi 

Şık detaylara sahip Jival renkli taşlı pırlanta kolyeler modern ve klasik tasarımlara sahip. Klasik modellerin değişmez ürünlerinden olan armut ve damla kesimli pırlanta kolyeler özellikle abiye elbiselerin tamamlayıcısı oluyor. Spor şıklığını modern tasarımlarla tamamlamak isteyenlerin tercihlerini ise daha çok geometrik ve asimetrik modeller belirliyor. Her kıyafetle rahatlıkla uyum sağlayan Jival pırlanta kolyeler tasarımları kadar renkleri ve zincir boyuyla da farklı ihtiyaçları karşılıyor. Derin dekolteli kıyafetlerle tercih edebileceğiniz uzun zincirli modeller ve boynu saran uzunluktaki zincirli kolyeler koleksiyona zenginlik katıyor. 0.24 karattan 1.55 karata kadar olan renkli taşlı pırlanta kolye çeşitleri zevkle ve özenle hazırlanırken her bütçeye hitap ediyor. Kadın takıları içerisinde en sofistike parçalarından olan pırlanta kolye modellerinin ışıltısı görenleri kedine hayran bırakıyor. Zamansız güzelliğe sahip Jival koleksiyonundaki kolyeler 18 ve 14 ayar altınla işleniyor. Sarı altın dışında kırmızı ve beyaz altının zamana meydan okuyan şıklığından da yararlanılıyor.

Zamansız ve Dikkat Çeken Şıklık

Renkli taşlar kullanılarak özgünleştirilen Jival pırlanta kolyelerde renklerin kontrastlığından yararlanılıyor. Yakut ve zümrütün yanı sıra safir ve sitrinin ihtişamlı görüntüsü tasarımlara dikkat çeken bir şıklık kazandırıyor. Ömür boyu kullanabileceğiniz renkli taşlı pırlanta kolyeler günün her anında yanınızda. Son yılların en çok tercih edilen değerli taşlarından olan peridot da pırlanta kolyelerde mükemmel bir detay oluşturuyor. Beyaz altın ve pırlantayla birlikte kullanıldığında ortaya çıkan ahenk, peridot taşının sakinleştiren yeşil tonuyla güçlendiriliyor. Pırlantayla uyumu dillere destan Blue topaz ise gerek şık kıyafetlerinizle gerekse de spor stilinizle tercih edebileceğiniz modeller arasına ismini yazdırıyor. Abartıdan uzak kalmak isteyenler için ise Aleksandrit taşının huzur veren sadeliğiyle öne çıkmak isteyen kadınların beğenisine sunuluyor. Kendini özel hisseden kadınların tercihlerini belirleyen renkli taşlı pırlanta kolye çeşitlerindeki geniş ürün skalası, farklı zevkleri aynı koleksiyonda buluşturuyor. Fark yaratan tasarımlar, pırlanta kolye modellerine yeni bir yorum kazandırırken kadınları da mutlu ediyor. Siz de günün her anına uyumlu Jival kolye modelleriyle tanışarak tarzınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Beğendiğiniz renkli taşlı pırlanta kolye modellerine Jival kalitesi ve farklıyla hemen sahip olabilirsiniz.