ürün bulunamadı

Pırlanta Set

Gece kıyafetlerinin en önemli tamamlayıcıları pırlanta setler kadınların en özel anlarında onları yalnız bırakmıyor. Birbirinden gösterişli tasarımlar, Jival'in değerli tasarım anlayışında tutkuyla hazırlanıyor, birbirinden benzersiz modellere dönüşüyor. Düğün, nişan ve söz gibi özel etkinliklerde göz alıcı pırlanta modelleri en şık seçimler olarak öne çıkarken setin içerisinde bulunan tüm modeller, en başta takım olarak tasarlandığı için birbirini tamamlayıcı görev görüyor. Modellerin set haricinde teker teker satın alınabiliyor olması, hediye alternatiflerinde bütçe dostu seçimler sunuyor. En beğendiğiniz modellerden kendi setinizi oluşturabiliyor olmanızın yanı sıra sizin için hazırlanan hazır setleri de tercih ederek pırlantanın büyüleyici etkisine kendinizi bırakabilirsiniz.

Mücevher Kutusunun Olmazsa Olmazı: Pırlanta Set

Kadınların mücevher kutularında en değer verdikleri parçaları şüphesiz pırlantalarıdır. Gözleri kamaştıracak pırlanta setler hem gündüz hem gece kıyafetlerinde kadınların tutkularının tamamlayıcısıdır. Jival’in aynı tutkuyla tasarlanan, birbirinden ihtişamlı takı modellerinden biri de pırlanta setlerdir. Setin içerisinde bulunan tüm göz alıcı mücevherler, birlikte oluşturacakları ahenkle tasarlandıkları için birbirini tamamlayıcı niteliktedir. Kadınların şıklığını taçlandıran, göz kamaştıran setler; bileklik, kolye, küpe ve belki de aralarında en gözde olan pırlanta yüzüklerin bir araya gelmesi ile oluşur. Ustaların ellerinden çıkan bu özel tasarımlar, en özel günlerinizde sizi en özel anlarınızda yalnız bırakmayacaktır. Pırlanta set kolyeler de evlilik yıldönümleri, doğum günleri, sevgililer günü, anneler günü gibi pek çok özel günde kutlama amacıyla hediye olarak alınabilmektedir. Düğün ya da nikah gibi özel günlerde gelinlerin de tercihi olan pırlanta setler, bembeyaz gelinliklerin en değerli tamamlayıcısı haline gelmektedir. Bütçenize uygun farklı seçenekler bulabileceğiniz bu kategoride, çeşitli renklerdeki değerli taşlarla bezenmiş modeller bulabilmeniz mümkün.

Pırlanta Set Modellerini Jival Garantisi ile Keşfedin

Jival'in yenilikçi pırlanta set gerdanlık ve tüm modellerinde en kaliteli pırlantalar kullanılmaktadır. Fiyatlar, tercih ettiğiniz sete ve içerisindeki takıların özelliklerine göre değişebilmektedir. Modelde kullanılan taşların karatı kadar set içerisindeki ürün sayısı da pırlanta set fiyatları için belirleyici birer kriterdir. Genel itibari ile içerisinde kolye, bileklik, küpe ya da yüzük mevcut olan setler, farklı karatlarda her bütçeye uygun şekilde beğeniye sunulur. Sertifikalarıyla birlikte beğeninize sunulan, her türlü üretim ve işçilik hatasına karşı 2 yıl süre ile ücretsiz tamir garantisine sahip pırlantalar; Jival güvencesi ve kalitesi eşliğinde kullanıcılarıyla buluşturuluyor. Hayatınızın en unutulmaz gün ve gecelerinde bir yıldız gibi parlamak için siz de tercihinizi pırlanta setlerden yana kullanabilirsiniz. Geniş model ve fiyat aralığından yapacağınız seçimlerle tarzınızın doğru tamamlayıcılarını bularak şıklığınıza şıklık katabilirsiniz!