ürün bulunamadı

Pırlanta Yüzük

Ürünlerinde kalite ve estetiği bir arada sunan özgün tasarımlarıyla Jival, pırlanta yüzük modelleriyle kadınlara sahip olmak istediği mücevherleri sunuyor. Jival, pırlanta yüzüklerin sahip olması gereken ince işçilik, taş berraklığı ve yenilikçi tasarımları bir araya getirerek eşsiz ürünler tasarlıyor. Zamansız her çağa ayak uydurabilecek olan tasarımlarıyla Jival pırlanta yüzükler nesilden nesile aktarılacak bir yadigar olmaya hazır!

Tüm Dünyada Aşkın Ortak Sembolü: Pırlanta Yüzük

Jival pırlanta koleksiyonunda yıllarca üzerinizde taşıyabileceğiniz çok sayıda tasarım bulunmaktadır. Ellerin ve parmakların güzelliğini ortaya çıkaran yüzüklerde ise pırlantanın yeri her zaman ayrıdır. Günümüzde her genç kız sevdiği kişiden pırlanta tektaşla evlilik teklifi almayı hayal eder. Doğru yüzüğü seçerken, yüzüğü kullanacak kişinin stiline uygun, zamansız ve özgün tasarımlı ürünleri tercih edebilirsiniz. Pırlanta tek taş yüzükler sevgililer tarafından "benim için eşsizsin" anlamı taşıdığı ve evliliğin uluslararası sembolü olarak kabul edildiği için tercih edilse de beştaş, tamtur gibi çok taşlı tasarımlar da tarzını ortaya koyan kadınlar tarafından çok sevilmektedir. 

Parmaklarınızdaki Zarif Işıltı

Sevdiğiniz kişiye onun özel olduğunu hissettiren aşkın yansıması pırlanta tektaş yüzükler, farklı pırlanta boyutları, kesimleri ve yüzük modelleriyle her kadının her ortamda taşıyabileceği modeller olarak popülerliğini bugün hala koruyor. Jival pırlanta tektaş yüzük koleksiyonu 0,05 ila 0,72 ct ağırlığa sahip taşlı tasarımlardan oluşuyor. Farklı montür kalınlığı ve şekline sahip pırlanta tektaş yüzüklerden tarzınıza en yakın olanı bulabilmeniz mümkün. Son dönemde oldukça popüler olan beştaş pırlanta yüzük modelleri, evlilikleri olgunlaşmış çiftlerin evliliklerinin yıl dönümünde erkekler tarafından sıkça tercih ediliyor. Pırlanta tek taşlardan daha ihtişamlı duran beştaş modeller; gösterişli davetlerin kurtarıcı parçası olurken gün içinde kadınların şıklığının en gözde tamamlayıcısı. 

Klasik alyanslardan sıkıldıysanız, tamtur pırlanta yüzükleri tercih edebilirsiniz. Alternatif arayarak farklı olmak isteyen kadınlar için alışılmışın dışında yenilikçi tasarım ürünlerin yer aldığı, pırlanta ağırlıkları 0,01 ila 5,27 ct arasında değişen pırlanta trend koleksiyonuna göz atabilirsiniz. Farklılıktan yanaysanız ve renkli tasarımlardan hoşlanıyorsanız 4 değerli taştan oluşan renkli taşlı yüzük koleksiyonunu tam size göre! Sadakatin simgesi zümrüdün derin yeşili, umudun simgesi safirin dingin mavisi ve tutkunun simgesi yakutun ihtişamlı kırmızısı ile mücevherlerin gözdesi eşsiz güzellikteki pırlantaların bir araya geldiği pırlanta yüzükler katıldığınız davetlerde şıklığınızı farklı bir boyuta taşımaya hazır!  

Özel Hissettirmek İstediğiniz Herkese Uygun Modeller

Farklı pırlanta berraklık seviyesi, rengi ve ağırlığına, farklı montür şekli, yüzük halkası renk, ayar ve tasarımına sahip pırlanta yüzük kategorileri arasında kendiniz, eşiniz, sevgiliniz ya da anneniz için uygun olan pırlanta yüzük modelini bulmanız çok kolay. Geniş bir aralığa sahip pırlanta yüzük fiyatlarıyla bütçenize uygun; kendiniz, sevgiliniz, anneniz ya da tüm değerlileriniz için şık modeli Jival'de bulabilirsiniz.