Teslimat Bilgileri

Siparişiniz stoklarımızda hazır ise  Saat 13:00'a kadar verilen siparişler, herhangi bir tamir işlemi (boy,renk vb.) olmaması durumunda aynı gün kargoya verilir. Siparişlerinizde herhangi bir işlem uygulanacaksa en geç 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Tüm gönderilerimiz Jival hediye kutusunda ve ürüne özel kutu içerisinde gönderilmektedir.

Sitemizden satın aldığınız ürünler kapalı bir kutu içinde teslimat için vermiş olduğunuz ismin kimlik göstermesi şartı ile kargo firması tarafından adrese teslim edilir. Bu aşamadan sonra siparişinizi eksiksiz ve hasarsız olarak teslim aldığınıza dair kargo yetkilisine bir imza vermelisiniz. Toplam sipariş tutarı kargo fiyatıyla birlikte hesaplandığından, teslim alırken ekstra ücret ödemenize gerek yoktur. Alıcı teslim adresinde bulunamadığı takdirde; alıcı kargonun bıraktığı teslim fişi ile en yakın kargo şubesinden ürünü kimliğini göstererek teslim alabilmektedir.

Sipariş esnasında teslimat adresinin hatalı ya da eksik verilmesi ve gönderinin bu sebepten ötürü geri gelmesi ya da tekrar gönderilmesi halinde doğacak kargo masrafları alıcıya aittir.

 

Siparişiniz ÜCRETSİZ ve SİGORTALI Yurtiçi kargo ile teslim edilmektir. Tamir ya da iadelerde kargo ücreti tüketiciye aittir.