1 2 3 ... 20 >

YÜZÜK

İster zarif bir kır düğününe hazırlanırken ister deniz kenarında bir restoranda hoş bir akşam yemeğine hazırlanırken, işe giderken ya da bir kafede pazar kahvenizin keyfini çıkarırken, altın yüzük her durum için mükemmel bir seçim. Estetiği ve kaliteyi eşsiz tasarımlarına yansıtmayı ilke edinen Jival, geniş model çeşitliliği sayesinde hem minimalist hem iddialı parçaları ile tüm kadınların kalbini fethetmeyi başarıyor. Modası hiç geçmeyecek olan birbirinden şık yüzük modelleri, Jival kalitesi ile parmaklarınızla buluşmayı bekliyor.

Yılların Eskitemediği Altın Yüzükler

Altın yüzük yıllar boyunca kadınlar tarafından çok sevilerek kullanılan takılardan... Her kadının kendine özgü tarzını tamamlamak için bir parça bulabileceği birbirinden şık Jival altın yüzük modelleri işini aşkla yapan maharetli ellerin eseri. Minimalist takı severler için inceliği ile kalpleri kazanan; göz figürü, fil, bulut gibi trend semboller kullanılarak hazırlanan şık modeller seçenekler arasında. Gösterişi parmaklarında da hissetmek isteyenler için ise geleneksel modellerin en modern tasarımlarla buluştuğu fantezi modeller en çok tercih edilenlerden. En modern tasarımlardan olan baget kesim pırlantalar da günümüzde sıklıkla parmakları süsleyen modeller arasında. Siz de birbirinden güzel pek çok model arasından kendiniz için en uygun parçayı seçebilir, tarzınızı tamamlayabilirsiniz.

Işıltısıyla Büyüleyen Pırlanta Yüzükler

Pırlanta denilince akla hemen bir evlilik teklifi geliyor. Her kadın için son derece heyecan uyandırıcı ve anlamlı olan bu teklif için pırlanta son derece anlamlı bir hediye. Hayatın geri kalanında mutlulukla takılacak ve hep saklanacak bu anlamlı hediye için mükemmel yüzüğü seçmek önem arz ediyor. Aşkın sembolü olan pırlanta tektaş yüzük modelleri farklı büyüklükte pırlanta seçenekleri ve özel tasarımları ile her kadının kalbini kazanmayı başarıyor. Tektaş modellerin tamamlayıcısı olarak kullanılan ya da tek başına sıkça tercih edilen tamtur yüzük modelleri de pırlanta sevenlerin gözlerini kamaştıran modeller arasında. Ayrıca ihtişam severler için beştaş yüzük modelleri, pırlantada da renklerden vazgeçmeyenler için eşsiz renkleriyle safir, zümrüt ve yakut modeller zarif parmaklarla buluşmayı bekliyor. Jival geniş fiyat aralığı, farklı zevklere hitap edebilecek geniş ürün yelpazesi ile şıklığını yüzük ile taçlandırmak isteyen her kadını kaliteli altın ve pırlanta modeller ile buluşturmaya devam ediyor. Siz de zarif tasarımlar ile parmaklarınıza ışıltı katmak ve tarzınızı tamamlamak için Jival yüzük modelleri ile tanışabilir, kendinizi şımartmanın keyfini sürebilirsiniz. Sevdiğiniz ile yeni bir hayata atacağınız ilk adım için parıltısıyla göz kamaştıran modelleri tercih edebilir, unutulmayacak gününüzü yıllar boyu saklanacak güzel bir tasarım ile taçlandırabilirsiniz.