ürün bulunamadı

Pırlanta Fantezi Yüzük

Hangi kadının hayali değildir ki ışıl ışıl berrak bir pırlanta yüzük? Özel gece davetlerinde kullanılarak arz-ı endam edilmesinin yanı sıra, iş toplantılarında da hayranlık uyandırmanız için üretilen mükemmel parlaklığa sahip pırlanta fantezi yüzükler, enerjik ve kusursuz tasarımların adresi Jival ayrıcalığı ile parmaklarınıza konmaya hazır. İster sade tasarımlardan hoşlanın ister büyük taşlardan; Jival'de sizin için ayrılmış bir koleksiyon mutlaka var. 

İşçiliğin Zirvesi: Şahane Pırlanta Fantezi Yüzük Modelleri

Özgüvenin ve şıklığın timsalini zarif parmaklarınızda gururla taşıyın; üstelik zevkinize en uygun kalıp, taş büyüklüğü ve işçilikle. Jival'in pırlanta işlemecilerinin maharetli ellerinden çıkan ayrıcalıklı tasarımlar, hem göz alıcı pırlanta fantezi yüzüklere, hem de şıklığınızı tamamlayan pırlanta setlere ilham verir. Pırlanta ustasının bir sanat eseri gibi perdahladığı yüzüklerin her birinde, kaliteyi ve hüneri bir bakışta görebilirsiniz. Hem trend modelleri hem de klasik zevkleri bir arada bulacağınız bu şahane koleksiyon, en kusursuz kesimler arasından seçim yapma konusunda zevk duyunuzu harekete geçirecektir. Narin işlemeli 0,09 karattan, ışıltısı bol 0,66 karata kadar farklı büyüklük yelpazesiyle siz tüketicilerinin beğenisine sunulan pırlanta fantezi yüzüklerin tasarımında; tektaş, beştaş, yeditaş ve tamturun yanı sıra, modası hiçbir zaman geçmeyecek inci de kendine yer buluyor. Kimisi sonsuzluk işaretini andıran irice kıvrımlara sahip olan fantezi yüzükler, yer yer beştaşı andıran formları ve çiçek desenli montürleriyle hanımların en özel anlarının canlı şahididir. Baget, kalp ve çiçek desenleriyle klasiğin dışına çıkarak zevkinize uygun tarzı yakalamayı hedefleyen Jival'in koleksiyonunda, değerli taşı tutan tırnaklar ise yuvarlak topuzludan küt kesim kareye kadar çeşitlilik arz eder. 

Maharetli Ellerin Yazdığı Serüven

Bin derecede ısıtılıp eritildikten sonra, şerit şeklindeki kalıba dökülerek soğutulan ve penseyle kıvrılan altın parçalarının iki ucunun kaynakla birleştirilmesinden oluşturulan yüzükler; törpü, çekiç, cila ve yıkama gibi türlü işlemden titizlikle geçer. Tercih edilen değerli taşın oturtulup, ince işlemlerinin tamamlanmasıyla albenisini katlayan pırlanta fantezi yüzükler; kıyafetiniz, elleriniz ve tırnaklarınızla bir bütün oluşturarak şıklığınızı başarılı bir biçimde taşır. Bu şıklığın formülü ise, karat, renk değeri, kesim, berraklık ve montürün birbirleriyle sergilediği uyumda saklıdır. Ayrıca yüzüğün metal kısmında kullanılan ton da tercihleri büyük oranda etkiler. Mücevherlerde en çok tercih edilen beyaz altın tonu, gümüş rengi parlaklığında bir alaşım olarak göz zevkine büyük oranda uyum sağlar. Yüzde 100 altın olmayan ve farklı metalleri barındıran beyaz altın, pırlanta fantezi yüzüklerle adeta bir bütün olarak düşünülür ve dayanıklılığı yüksek olduğundan sıklıkla tercih edilir. Has altın olarak bilinen klasik sarı altın ise beyazından daha saf, fakat değer olarak onunla aynıdır. Türkiye çapında 1.500’ü aşkın seçkin noktada mücevher tutkunlarıyla buluşan Jival, iddiasını gözler önüne seren pırlanta fantezi yüzük modelleri ile davetlerin bir numaralı yıldızı olmaya hazır… Tabii, sizden sonra. Peki ya siz, özel kutusu ve sertifikasıyla şıklığınızı garanti altına alan modeller arasında seçim yapmaya ve aynadaki yansımanızı daha da büyülü hale getirmeye hazır mısınız?