ürün bulunamadı

Pırlanta Renkli Taşlı Yüzük

Jival pırlanta renkli taşlı yüzük modelleri; geçmişten günümüze kadar gelen, kalitesi, kusursuzluğu ve şıklığı ile göz kamaştıran pırlantaların; narin taşlarla birleşiminden ortaya çıkan, kadınların vazgeçemeyeceği bir seri... Kadının zarafetini artıran pırlanta renkli taşlı yüzük tasarımlarında trendler takip edilirken geleneksel çizgiden uzaklaşılmıyor. Modern zamanların yeni tarzı, ince işçilik ile birleşince eşsiz bir seri meydana çıkıyor.

Renkli Taşlı Pırlanta Yüzük ile Parmaklar Işıl Işıl

Yaşamın en özel anlarında her daim yerini alan pırlanta yüzükler, eşsiz güzellikteki renkleri ile nesilden nesile aktarılarak, en zarif parmaklarda ışıldamaya aday! 0,95 karata kadar 18 ayar beyaz altından; 7,80 karat 18 ayar kırmızı altından üretilen nadide yüzükler, en iyi tasarımcıların usta ellerinden çıkma. Sakinleştirici etkisi olan, aynı zamanda kişiye güven ve özgürlük hissi veren mavi tonlara sahip safir taşı; dişiliği ve güzelliği simgelerken, aynı zamanda gücün sembolü. Safir, gece kıyafetleri ile müthiş bir uyum sağlıyor. Tercih eden kişinin enerjisini yükselten, aşkın, cesaretin ve zarafetin taşı olarak bilinen kırmızı tonlardaki yakut taşı; güzelliğin sihirli taşı olarak görülüyor. İhtişamlı büyük yüzüklerde ise dikkat çekici bir tarz yaratıyor. Zenginliği ifade eden ve sadakat duygusunu artırdığı söylenen yeşil tonlardaki zümrüt taşı, pırlanta renkli taşlı yüzük serisinde tarzınızı öne çıkarmak için en büyük yardımcınız olmaya aday. Diğer değerli taşlara göre hassas bir yapısı bulunan zümrüt, berekete ve neşe getirdiğine inanıldığı için düğünlerde gelinler için tercih edilebilen de bir alternatif! Kendine özgü birkaç rengi bandıran renkli tektaş yüzükler farklı tarzları ile mükemmel bir tamamlayıcınız olabilir ya da evlilik teklifinde kalıpların ötesinde, sıradışı bir başlangıç yapmanızı sağlayabilir.  Pırlanta renkli taşlı yüzükleri önemli davetlerde tek renk koyu bir elbise ile kullanarak ya da yüzüğünüzdeki taşın rengine uygun tonlarda bir kıyafet tercih ederek, ışıltınızı ön plana çıkarabilir ve dikkat çekici bir etki yaratabilirsiniz. Sade şıklığı seven kadınlar ise, günlük spor kıyafetlerle kullandığı pırlanta yüzüğün iddialı tarzı ile naif bir duruşu buluşturarak gözleri üzerinde hissedebilir. Gösterişli ve ihtişamlı bir tarz ve nadide bir zarifliği bir araya getirebilirsiniz.

Farklılığı Sevenlere Pırlanta Renkli Taşlı Yüzük

Pırlanta kesimlerinin içinde en özel olan ve en çok tercih edilenler baget yüzüklerdir. Dikdörtgen, köşeli, çubuk şeklinde kesim tarzları vardır. Yuvarlak kesimli pırlanta yüzüklere göre daha az ışık ve ışıltı verir ama bu benzersiz bir görüntü yaratır. Ayrıca baget yüzükler, aynalardaki gibi yansıma görüntülerin ortaya çıkmasını sağlar. Klasik modellerin yanında modern yapıda süslenmiş renkli taşlı baget yüzükler, farklı tarzı ile öne çıkmak isteyen kadınların ilgisini çeker. Renkli taşlı tektaş yüzükler evlilik tekliflerinde tercih edilecek standart tektaşlara güzel ve yaratıcı bir alternatif olabilir. Nişan, doğum günü, yıl dönümü gibi özel günlerde renkli taşlı beştaş yüzükler seçilebilir. Bir araya gelen renklerin müthiş uyumu ile yüzüğü üzerinde taşıyan kişinin enerjisi yükselir. Pırlanta renkli taşlı yüzük modelleri, kendi stilini yansıtmayı seven ve fark yaratmak isteyen kadınların ilk tercihi olarak yerini alabilir. Muhteşem güzellikteki, şık taşlarla tasarlanmış pırlanta renkli taşlı yüzük modellerini alarak ister kendinizi, isterseniz de hediye ederek sevdiklerinizi şımartabilirsiniz.